Dünya Dünya Günü ‧ Gezegenimize Yatırım Yapın

April 21, 2022
hakkında en son şirket haberleri Dünya Dünya Günü ‧ Gezegenimize Yatırım Yapın

Dünya, yaşayabileceğimiz tek gezegen iken, insan sanayileşmesinin sürekli gelişimi ile hava kirliliği sorunu giderek daha da kötüleşti.

 

hakkında en son şirket haberleri Dünya Dünya Günü ‧ Gezegenimize Yatırım Yapın  0

 

Çeşitli gazların salınımı ve sızıntısı atmosfere zarar verecek, hatta insan hayatını ve sağlığını tehlikeye atacaktır.Ancak bazı tehlikeli gazlar çıplak gözle görülemez, gereksiz yaralanma ve kayıpların önüne geçilebilmesi için bazı teknolojilerin izlenmesi gerekir.

 

Global Sensör Teknolojisi, tüm hava koşullarında, uzun mesafeli, temassız ve tahribatsız gaz algılamayı kolayca gerçekleştirebilen VOC gaz sızıntısı tespiti için kızılötesi dedektör, termal modül ve kızılötesi çekirdeği kapsayan olgun çözümler sağlamıştır.Çözümler, aşağıdaki sektörlerden birçok üretici tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

Video: VOC Gaz Sızıntısı Tespiti için Termal Görüntüleme çözümü

 

1. Enerji Kaynakları
Gaz sızıntısı muhtemelen arama, işletme, işleme, üretim ve boru hattı taşımacılığından son kullanıcılara kadar enerji endüstrisinin tüm yönlerinde gerçekleşmektedir.Termal görüntüleme teknolojisini kullanarak, kontrol robotları veya arabalar, dronlar ve diğer ekipmanlar gaz kaçağı tespitini hızla tamamlayabilir.Müfettişlerin kişisel güvenliklerini garanti altına almak için bu tehlikeli alanlara yaklaşmalarına gerek yoktur.

 

hakkında en son şirket haberleri Dünya Dünya Günü ‧ Gezegenimize Yatırım Yapın  1


2. Endüstriyel Muayene
Çelik fabrikalarındaki yüksek fırın gazı, termik santrallerden çıkan kömürle çalışan gaz, rafineriler smelt petrol gazı ve çöp imha gazı gibi endüstriyel atık gaz her yerdedir... Kızılötesi termal görüntüleme neredeyse tüm hidrokarbon gazlarını algılayabilir.Gaz emisyonları sorunu büyük ölçüde iyileştirilecektir.

 

hakkında en son şirket haberleri Dünya Dünya Günü ‧ Gezegenimize Yatırım Yapın  2


3. Çevresel İzleme


Çevre koruma düzenlemeden ayrılamaz.GST tarafından geliştirilen optik gaz görüntüleme modülü ile çevre düzenleyicilerinin kurumlardan kaynaklanan atık gaz emisyonlarını denetlemesi daha kolay olacaktır.Çok uzak mesafeden bile, düşük konsantrasyonlu ve yavaş akışlı sızıntılar tespit edilebilir.Termal modül, adli tıp için görüntüleri veya videoları gerçek zamanlı olarak depolamak için taşınabilir gaz termal görüntüleyicilere de entegre edilebilir.

 

hakkında en son şirket haberleri Dünya Dünya Günü ‧ Gezegenimize Yatırım Yapın  3

 

Çevre koruma bilincinin artması, üretim güvenliği ve çevre düzenlemelerinin iyileştirilmesi ile etkili bir gaz algılama yöntemi olarak kızılötesi termal görüntüleme daha fazla çevre koruma uygulamasına uygulanacaktır.Sağlıklı bir çevre için, dünyaya daha fazla özen göstermek için elimizden gelenin en iyisini yapmalıyız.

 

hakkında en son şirket haberleri Dünya Dünya Günü ‧ Gezegenimize Yatırım Yapın  4

 

Daha fazla GST kızılötesi ürünleri öğrenin

 

Resmi Web Sitesi: https://gst-ir.net/

E-posta: pazarlama@gst-ir.com

Telefon: +86 27-81298493

YouTube: https://bit.ly/3SMzEBi