-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
Sıfırlanmamış LWIR Isı Görüntüleme Kamera Modülü 256x192 Çözünürlük 12μm Pixel Pitch
| Çözünürlük | 256x192 | Sıcaklık Ölçüm Aralığı | -20°C~+550°C |
|---|---|---|---|
| Spektral Aralık | 8~14μm | Piksel Aralığı | 12μm |
| Depolama Sıcaklığı | -45°C~+85°C | Kare Hızı | ±2°C / ±%2'den büyük |
| Vurgulamak | LWIR Mini Kamera Modülü,Mini Kamera Modülü 256x192 |
||
TIMO212 soğutulmamış IR görüntüleme modülü, kontak dışı kızılötesi sıcaklık ölçüm işlevine sahip radyometrik kapasitesine sahip bir termal kamera çekirdeğidir.8 ile 14μm arasında uzanan uzun dalga kızılötesi (LWIR) spektrumunu yakalayan olağanüstü küçük bir 256×192/12μm wafer seviye paketi (WLP) kızılötesi dedektörü içerir.
Tamamen optimize edilmiş SWaP-C (Büyüklük, Ağırlık, Güç ve Maliyet) ile, TIMO256 termal kamera modülü kompakt boyutlar, düşük güç tüketimi ve rekabetçi fiyatlar sunar.Güvenlik ve izleme uygulamalarında geniş açılı ve yakın menzilli sıcaklık ölçümü gerektiren termal güvenlik kameralarına entegre edilmesi için ideal hale getirir.
- Son SWaP-C Optimizasyonu ile Ultra-Miniature Modülü
- Wafer düzeyinde paketlenmiş dedektör + wafer düzeyinde optik + mikro elektromanyetik valf kapak
- En düşük maliyet verimliliği ile temel termal görüntülemeyi sağlayan en küçük kızılötesi termal modül
- Küçük boyutlu, hafif ve düşük güç tüketimi, minyatür cihazların entegre edilmesi için idealdir
- Esnek optik seçenekler, doğru sıcaklık ölçümü
- Çeşitli uygulama ihtiyaçlarını karşılamak için geniş açılı ve telefoto dahil olmak üzere birden fazla lens seçeneği
- Yüksek hassasiyetli sıcaklık ölçümü ±2°C'ye kadar doğrulukla
- Hem bölgesel hem de tam çerçeve sıcaklık izlemesini destekler
- Kolay Entegrasyon, Hızlı Gelişim
- Çeşitli gömülü platformlarla uyumlu DVP görüntü arayüzünü destekler
- RoHS 2.0 çevre standartlarına uygun
| Model | TIMO212 |
|---|---|
| Karar | 256×192 |
| Piksel Boyutu | 12 μm |
| Spektral Yanıt | 8-14μm |
| Odaklama Kipi | Odaklanmaktan kurtul |
| Lens (HFOV/FL) | 17.5°/10mm 25°/7mm 56°/3.2mm 90°/2.1mm |
| Ağırlık (g) | 5.1±0.4 4.4±0.4 2±0.2 4.8±0.4 |
| Boyut (mm, FPC olmadan) | 16×14×18 16×14×14.6 14×12×9.8 16×14×156 |
| PIN numarası | 40PIN |
| Çıktı Verileri | 14 bit RAW |
| Çerçeve Hızı | Termografi: 25Hz, Görüntüleme: 50Hz |
| Sıcaklık ölçüm aralığı | -20°C~+550°C |
| Sıcaklık ölçüm doğruluğu | ±2°C / ±2%'den büyük |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C~+60°C |
| Nemlilik | % 5~85% |
| Depolama sıcaklığı | -45°C~+85°C |
| Sertifikasyon | RoHS 2.0 / Reach |
- Akıllı Güvenlik
- AloT (AI + IoT)
- Gece Gözlemleri
- Enstrümanlar ve Ölçüler
- Makine Görüşü
- Derin Teknik Uzmanlık:Çip tasarımı, wafer imalatı, ambalajlama, test ve sistem entegrasyonu alanlarında güçlü yeteneklerle kızılötesi sensör teknolojisi araştırma, geliştirme ve uygulama alanında yıllarca deneyim.
- Yenilikçiliğe odaklanmış:Termal görüntüleme alanında teknolojik atılımlara bağlılık, güvenlik, endüstriyel izleme ve akıllı sistemler arasında NETD, SWaP ve çalışma sıcaklığında sınırları zorlamak.
- Çeşitli ürün portföyü:Çeşitli endüstriler için özel çözümler sağlayan hem soğutulmuş hem de soğutulmamış infrared algılama bileşenlerinin kapsamlı yelpazesi.
- Sıkı güvenilirlik doğrulama:Uzun vadeli istikrar ve güvenilirliği sağlamak için üretim boyunca çoklu test prosedürleri ile sağlam kalite yönetim sistemi.
- Profesyonel Teknik Destek:Mühendislik ekibi, sistem entegrasyonunu hızlandırmak, verimliliği arttırmak ve piyasaya sürme süresini kısaltmak için müşterilerle yakından çalışır.
- Daha büyük görüş alanı ve gece görüşü, on kilometrelik mesafe
- Gizli yangını önceden tespit etmek ve normal olmayan sıcaklığa göre yangın tehlikesini daha erken tanımlamak
- Ek ışık kaynakları olmadan hedeflerden pasif kızılötesi radyasyon al
- Normalde duman, sis, yağmur ve kar, parlaklık ve güçlü ışık da dahil olmak üzere sert ortamlarda çalışın
- Isı dağılımıyla insanları veya hayvanları doğru bir şekilde ayırt etmek, ormanlarda ve diğer karmaşık ortamlarda kamuflajı tespit etmek ve yanlış alarm oranlarını azaltmak

