Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ 1280x1024 cooled thermal module ] eşleşme 64 Ürünler.
RAW YUV BT656 Dijital Video Soğutmasız Kızılötesi Kamera Çekirdeği 640x512 12um
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0.7w |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
640x512/12μm Soğutmasız Kızılötesi Kamera Çekirdeği İHA Yükleri İçin Küçük Boyut
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0.7w |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Entegre Döner Stirling Döngüsü Cryocooler Düzeneği Düşük Tüketim
| soğutma gücü: | (@77K@20°C)>550mW |
|---|---|
| Kararlı Güç Tüketimi: | <7W (250mW@77K@20°C) |
| Çalışma Sıcaklığı: | -45°C~+85°C |
Gofret Seviyesi Paketleme Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler LWIR Endüstriyel IR Sensör
| Tip: | Mikrobolometre |
|---|---|
| Çözünürlük: | 400x300 |
| Boyut: | 18x16x2,8 mm |

