Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ 30hz thermal imaging core ] eşleşme 219 Ürünler.
UAV Yükleri için Soğutmasız LWIR Termal Görüntüleme Modülü 640x512 12uM
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 0.7W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Keskin Termal Görüntüleme LWIR Kızılötesi Kamera Modülü 640x512 12μm Drone için
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0.7w |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
UAV Yükleri için Soğutmasız LWIR Termal Görüntüleme Modülü 640x512 12uM
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0.7w |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
LWIR 400x300 Termal Görüntüleme Güvenlik Kamera Modülü Soğutmasız
| Tip: | Soğutmasız Kamera Modülü |
|---|---|
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
| Kare Hızı: | 9Hz/25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
UAV Yükleri için Soğutmasız Termal Görüntüleme Modülü Küçük Boyutlu 640x512 12uM
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 0.7W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Soğutmasız LWIR Termal Görüntüleme Güvenlik Kamera Modülü 400x300
| Tip: | Soğutmasız Kamera Modülü |
|---|---|
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
| Kare oranı: | 9Hz/25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
Minyatür VOx FPA Termal Görüntüleme Kamera Modülü 120x90 17μM
| Spektral aralık: | 8~14μm |
|---|---|
| NETD: | ≤60mK |
| Çözünürlük: | 120x90 |
640x512 Kontrol için Drone'lara Entegre Termal Görüntüleme Modülü
| Çözünürlük: | 640x512/17μm |
|---|---|
| Tip: | Drone için Termal Kamera |
| NETD: | ≤40mK |
Hızlı entegrasyon için açık görüntüleme termal kamera çekirdeği 640x512
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Tipik NETD: | ≤40mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Kararlı Performans Termal Kamera Çekirdeği Soğutmasız 640x512 / 17μm
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Boyut: | 44,5x44,5x33,6 mm |

