Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ mwir 640x512 ] eşleşme 86 Ürünler.
Yüksek Hassasiyetli Termal Kamera Çekirdek Soğutmalı Kamera Modülü 640x512 / 15μm
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 15μm |
| NETD: | ≤15mK |
3.2μm~3.5μm MWIR Soğutulmuş FPA Kızılötesi Detektörü, Metan Gazı Sızıntılarını tespit etmek için 640x512 çözünürlüğü ile
| Spektral Aralık: | 3,2±0,1~3,5±0,1μm |
|---|---|
| Ağırlık (G): | ≤235g |
| İşlev: | Gaz Kaçağı Tespiti |
EO-IR sistemlerine entegre soğutulmuş 640x512 / 15μm LWIR kızılötesi dedektörü
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 15μm |
| Kararlı Güç Tüketimi: | <8W |
EO-IR Sistemlerine Entegre Soğutmalı 640x512 15μm LWIR Kızılötesi Dedektör
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 15μm |
| Kararlı Güç Tüketimi: | <8W |
640x512 Çözünürlüklü Soğutmasız Kızılötesi Dedektörlü LWIR Termal Modül
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
HD LWIR Soğutmalı Termal Kamera Çekirdeği 640x512 Yüksek Termal Hassasiyet
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mk |
| Boyut: | 155x67x80mm |
UAV Yükleri için Soğutmasız LWIR Termal Görüntüleme Modülü 640x512 12uM
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 0.7W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Gaz Sızıntılarını tespit etmek için LFD615HZ3 MWIR 640×512/15μm ısı görüntüleme dedektörü
| İşlev: | Gaz Kaçağı Tespiti |
|---|---|
| Dedektör Çözünürlüğü: | 640x512 |
| Kararlı güç tüketimi (23 °C): | ≤4W |
Yüksek Hassasiyetli 25mK NETD Gaz Kaçağı Tespiti için 640×512/15μm Soğutmalı MWIR Termal Görüntüleme Dedektörü
| Spektral Aralık: | 3,2±0,1~3,5±0,1μm |
|---|---|
| Tipik NETD: | 25mK (F1.5) |
| Dedektör Çözünürlüğü: | 640x512 |
640x512 Çözünürlüklü Soğutmasız Kızılötesi Dedektörlü LWIR Termal Modül
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |

