Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ security lwir thermal camera module ] eşleşme 236 Ürünler.
EO-IR Sistemleri Entegre LWIR Soğutmalı Kızılötesi Dedektör 640x512 15μM
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 15μm |
| Kararlı Güç Tüketimi: | <8W |
LWIR VOx Mikrobolometre Soğutulmamış Kızılötesi Detektör 400x300/12μm Termografi için
| Çözünürlük: | 400x300 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Mobil cihaz entegrasyonu için 256x192 çözünürlüğü ve 300mW güç tüketimi ile iMC212 Soğutulmamış Kızılötesi Modülü
| Kızılötesi Dedektör: | Soğutmasız LWIR Odak Düzlemi Dizisi |
|---|---|
| Çözünürlük: | 256x192/12μm |
| Kare Hızı: | 25 Hz |
Ultra Net Termal Görüntüleme için 1280x1024/12μm Soğutmasız Kızılötesi Modül
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Tıbbi Muayene için 640x512 12μM Kızılötesi Dedektörler LWIR Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
12μm Pixel Pitch LWIR Kamera, VPC/ USB3.0/ GigE/ Cameralink Uzantı Bileşenleri ile
| Ağırlık: | 67g |
|---|---|
| Tipik NETD: | <40mK |
| Piksel Aralığı: | 12μm |
Soğutmasız Termal Güvenlik Kamerası Core MegaPixel Plug Serisi
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
640x512 12μm Soğutmasız Kızılötesi Dedektör LWIR Kızılötesi Görüntüleme Sensörü
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Gofret Seviyesi Paketleme Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler LWIR Endüstriyel IR Sensör
| Tip: | Mikrobolometre |
|---|---|
| Çözünürlük: | 400x300 |
| Boyut: | 18x16x2,8 mm |
MCT MWIR Soğutulmuş Isı Modülü 640x512 / 15μm Uzun Menzilli Algılama için
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Spektral aralık: | 3,7~4,8μm MW |

