Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ thermal camera core personalized observation ] eşleşme 60 Ürünler.
Soğutmasız FPA Termal Görüntüleme Çekirdeği
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
SWaP-C Sharp Clear Termal Görüntüleme Modülü Soğutmasız LWIR 8~14μm
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 0.8W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
384x288 Akıllı Alarmlı 17μm Araç Üstü Termal Kamera
| Çözünürlük: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
384x288/17μm Akıllı Alarm Özellikli Araç Üzerine Monte Edilen Termal Kamera
| Çözünürlük: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
N-Sürücü Araca Monte Edilen Termal Kamera Soğutmasız 384x288/17μm
| Çözünürlük: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Yüksek Hassasiyetli VOx LWIR Termal Kamera Modülü Soğutmasız 1280x1024/12μm
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
LWIR Drone Thermal Camera Modulu, Temiz Termal Görüntüleme ile Soğutulmuştur
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Doğrudan Termal Görüntüleme Çıkışı için 256×192 Çözünürlük ve 12μm Piksel Boyutuna Sahip Mini212G2 Soğutmasız Kızılötesi Modül
| Çözünürlük: | 256×192/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
LWIR 320x256/30μm Gaz Sızıntısı tespiti için 20mK NETD ile Soğutulmuş Kızılötesi Kamera Çekirdek
| Boyut: | 142mm×58,5mm×80mm |
|---|---|
| Çözünürlük: | 320x256/30μm |
| NETD: | 20mk (F1.5) |
Alevler Arasında Ölçüm için 320x256/30µm Soğutmalı Optik Gaz Görüntüleme MWIR Kızılötesi Kamera Çekirdeği
| İşlev: | Alevlerle Ölçüm |
|---|---|
| odak uzaklığı: | 23mm/55mm |
| Dedektör Çözünürlüğü: | 320x256 |

