Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ vehicle mounted thermal camera core ] eşleşme 82 Ürünler.
1280x1024 12μm Soğutmalı Kamera Modülleri Çekirdekler
| teknoloji: | MCT / HgCdTe |
|---|---|
| Çözünürlük: | 1280x1024 / 12μm |
| NETD: | ≤20mK |
Görünmez VOC'leri Görselleştirmek için MWIR Soğutmalı Optik Gaz Görüntüleme Kamerası RS058
| İşlev: | Gaz Kaçağı Tespiti |
|---|---|
| Kriyo Soğutucu: | RS058 |
| Dedektör çözünürlüğü: | 320x256 |
Hızlı Entegrasyon IR Soğutmalı Kamera Modülleri EYAS1212 Mega Piksel 149x58.5x71mm
| Çözünürlük: | 1280x1024 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 12μm |
| NETD: | ≤20mk |
Uzun Menzilli İzleme için Ultra Clear 1280x1024 12μm Soğutmalı Termal Modül
| Spektral Aralık: | 3,7~4,8μm (MW) |
|---|---|
| İçin kullanılır: | Gözetleme Kamerası |
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
GAVIN330 MWIR Soğutmalı Kamera Modülleri 320x256 30μm Çeşitli Zoom Lens Seçenekleri
| Dedektör Çözünürlüğü: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| Boyut: | 150x67x80mm |
| Yüksek Hassasiyet: | ≤10mK |
Tüm Hava Gözetleme Soğutmalı MWIR Kamera Modülü 1280x1024 12μm
| İçin kullanılır: | Gözetleme kamerası |
|---|---|
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
| Kare hızı: | 50Hz/100Hz |
100Hz kare hızı MWIR Isı Görüntüleme Modülü Soğutulmuş HgCdTe 640x512/15μm
| Tip: | Soğutmalı Kamera Modülü |
|---|---|
| Teknoloji: | MCT/HgCdTe |
| Çözünürlük: | 640x512/15μm |
Uzun Menzilli İzleme için Soğutmalı IR Dedektör Modülü Çekirdeği 1280x1024 12μM
| Yüksek tanımlı: | 1280x1024 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 12μm |
| Kare oranı: | 50Hz/100Hz |
1280x1024 12μm Soğutmalı IR Kamera Modülü Çekirdek Uzun Menzilli Algılama
| Yüksek çözünürlük: | 1280x1024 |
|---|---|
| Piksel aralığı: | 12μm |
| Kare hızı: | 50Hz/100Hz |
OEM Soğutulmuş MWIR 320x256/30μm Kızılötesi Kamera Modülü
| Tip: | Soğutmalı AD Modülleri |
|---|---|
| Çözünürlük: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤9mK |

