-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
Soğutmasız FPA Termografik Termal Kamera Çekirdeği 400x300 17um
| Çözünürlük | 384x288 /17μm | NETD | ≤50mk |
|---|---|---|---|
| Spektral Aralık | 8~14μm | Boyut | 21x22,3x15,6 mm (9,1 mm Lensli) |
| Sıcaklık Aralığı | -20°C~+550°C (Özelleştirilebilir) | Sıcaklık Doğruluğu | ±3°C veya ±3% |
| Vurgulamak | FPA Termal Kamera Çekirdeği,Soğutulmamış FPA Termal Kamera Çekirdeği,Termografik Kamera Çekirdeği 400x300 |
||
Soğutmasız FPA Termografik Termal Kamera Çekirdeği 400x300 17um
COIN417G2 soğutmasız kızılötesi modül, COIN417 kızılötesi kamera modülünün yeni nesil versiyonudur. 400x300/17μm wafer seviye paketi (WLP) kızılötesi görüntüleme dedektörünü, yüksek performanslı sinyal işleme devresini ve görüntü işleme algoritmasını entegre eder.Kızılötesi çekirdek performansı, yükseltilmiş ASCI çipi ile daha da geliştirildi. Ayrıca gelişmiş görüntü işleme algoritması kullanılarak görüntü performansı %30 artmaktadır.
COIN417G2 kızılötesi modülü, keskin ve net termal görüntü sunumu, kompakt boyut ve düşük maliyet özelliklerine sahiptir. Ayrıca endüstriyel sıcaklık ölçümü için -20°C~550°C ölçüm aralığına sahip isteğe bağlı bir termografik fonksiyona sahiptir.
Şu ana kadar müşterilerimize çeşitli, olgun ve kararlı kızılötesi termal görüntüleme çözümleri sunduk. COIN serisi termal görüntüleme ortak modülünün daha fazla terminal ürününe entegre edilmesi daha kolaydır ve müşteriler için maliyeti büyük ölçüde azaltır.
COIN417G2 termal modülü Termografi, Güvenlik İzleme, Yangınla Mücadele ve Kurtarma, Dış Mekan, AIoT, Akıllı Donanım, İHA Yükü, ADAS vb. alanlarda kullanılabilir.
- Mini Boyut: 25,4x25,4x29,3 mm (9,1 mm Lensle)
- Hafif: 29g±3g (9,1mm Lens ile)
- Tipik NETD≤40mk
- Gelişmiş Görüntü Kalitesi
- Düşük Güç Tüketimi
- Hızlı Geliştirme ve Entegrasyon
| Modeli | COIN417G2/R |
| IR Dedektör Performansı | |
| Malzeme | VOx |
| Çözünürlük | 400×300 |
| Piksel Aralığı | 17μm |
| Spektral Aralık | 8μm ~14μm |
| Tipik NETD | ≤40mK |
| Görüntü İşleme | |
| Kare Hızı | 50Hz/30Hz/25Hz |
| Başlangıç Süresi | 3'ler |
| Analog Video | PAL/NTSC |
| Dijital Video | RAW/YUV/BT656 |
| Görüntü Algoritması | Tekdüzelik Düzeltmesi (NUC) 3D Gürültü Azaltma (3DNR) 2D Gürültü Azaltma (DNS) Dinamik Aralık Sıkıştırma (DRC) Kenar Geliştirme (EE) |
| Dijital Yakınlaştırma | 1X~8X Sürekli Yakınlaştırma, 1/8 Adım Boyutu (YUV Çıkışı) |
| Görüntü Ekranı | Siyah Sıcak/Beyaz Sıcak/Sözde Renk |
| PC Yazılımı | |
| ICC Yazılımı | Modül Kontrolü ve Video Gösterimi |
| Elektriksel Özellikler | |
| Standart Harici Arayüz | 50Pin_HRS: DF40C-50DP-0.4V(51), (HRS, Erkek) |
| USB Uzatma Kartı | Tip-C |
| İletişim Arayüzü | TTL-232/USB2.0 |
| Dijital Video Arayüzü | CMOS8/CMOS16/LVDS/USB2.0 |
| Besleme Gerilimi | 4~5.5V |
| Tipik Güç Tüketimi | 0,7W |
| Sıcaklık Ölçümü | |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -10°C~+50°C |
| Sıcaklık Ölçüm Aralığı | -20°C~150°C, 0°C~550°C; Özelleştirme ve Genişletmeyi Destekleyin |
| Sıcaklık Ölçümü Doğruluğu | ±3°C veya ±%3'ten büyük |
| Bölgesel Sıcaklık Ölçümü | Destek Çıkış Bölgesel Sıcaklığının Maksimum, Minimum ve Ortalama Değeri |
| SDK'sı | Windows/Linux/ARM; Video Akışı Analizi ve Griden Sıcaklığa Dönüşüm Gerçekleştirin |
| Fiziksel Özellikler | |
| Boyut (mm) | 25,4×25,4×29,3(9,1 mm Lensli) 25,4×25,4×41,2(13mm Lensli) 25,4×25,4×40(19mm Lensli) |
| Ağırlık | 29g±3g(9,1mm Lensli) 42g±3g(13mm Lensli) 44g±3g(19mm Lensli) |
| Çevresel Uyumluluk | |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+70°C |
| Depolama Sıcaklığı | -45°C~+85°C |
| Nem | %5~%95, yoğunlaşmayan |
| Titreşim | 5,35 gr, 3 eksenli |
| Şok | Yarım Sinüs Dalgası, 40g/11ms, 3 eksenli, 6 yönlü |
| Sertifikalar | ROHS2.0/REACH |
| Optik | |
| Opsiyonel Lens | Sabit Atermal: 9,1 mm/13 mm/19 mm |
| Koruma Seviyesi | IP67 |
![]()
![]()
1.Sözde Renk Nedir?
Sahte renk olarak da adlandırılan sahte renk, nesnelerin termal dağılımı, kızılötesi termal görüntüleme sistemi tarafından görsel resimlere dönüştürülebilir ve monitörde gri düzeyde veya sahte renkte görüntülenebilir. Böylece nesnelerin sıcaklık dağılımı elde edilebilir. İnsanların bir termal görüntüyü görsel olarak kolayca analiz etmesini kolaylaştırmak için, sıcaklık farkını temsil eden sahte renkler kullanılarak temsil edilir.
2. Termal görüntüleme modülümüz kaç tane sahte renk sunabilir?
- Beyaz Sıcak
- Lav
- Demir Kuşak
- Sıcak Ütü
- Tıbbi
- Arktik
- Gökkuşağı1
- Gökkuşağı2
- Kırmızı Ateşli
- Beyaz Sıcak

