-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
OEM Küçük Boyutlu Soğutmasız LWIR Termal Görüntüleme Çekirdeği, 256x192 Çözünürlük ve 12μm Piksel Aralığı, Plaka Seviyesi Paketinde
| Çözünürlük | 256x192 | Piksel Aralığı | 12μm |
|---|---|---|---|
| Spektral Aralık | 8~14μm | Sıcaklık Aralığı | -20°C~+550°C |
| Kare Hızı | Termografi: 25Hz, Görüntüleme: 50Hz | Çıktı Verileri | 14bit Ham |
| Vurgulamak | Soğutmasız Termal Görüntüleyici Çekirdeği,OEM Soğutmasız Termal Görüntüleyici,256x192 Soğutmasız Termal Görüntüleyici |
||
256x192 çözünürlüğü, 12 μm piksel boyutu ile hafif ağırlıklı LWIR soğutulmamış termal kamera çekirdeği
TIMO212 soğutulmamış IR görüntüleme modülü, soğutulmamış termal modül olarak da bilinir ve TIMO kızılötesi kamera modülü ailesinden biridir.8 ila 14 mikron uzun dalga boyunu kapsayan olağanüstü küçük bir 256x192 / 12μm wafer seviye paketi (WLP) kızılötesi dedektörü içerir.
WLP teknolojisi sayesinde, TIMO212 termal kamera modülü süper mikro yapıya ulaşır.Ultra düşük maliyetli harcamalar, daha yüksek hassasiyet ve uygun bir fiyata üstün görüntü kalitesi sunarken, müşterinin kendi gereksinimlerine göre en uygun tipi seçmesini sağlar.
Tamamen optimize edilmiş yapısı nedeniyle, TIMO212 termal kamera çekirdeği, termografi, salgın önleme, akıllı donanım,AIoT vb..
- Son SWaP-C Optimizasyonu ile Ultra-Miniature Modülü
- Wafer düzeyinde paketlenmiş dedektör + wafer düzeyinde optik + mikro elektromanyetik valf kapak
- En küçük kızılötesi termal modülü, maksimum maliyet verimliliği ile temel termal görüntüleme işlevselliğini sağlar
- Küçük boyutlarda, hafif ve düşük güç tüketimi, minyatür cihazlara entegre edilmek için idealdir
- Esnek optik seçenekler, doğru sıcaklık ölçümü
- Çeşitli uygulama ihtiyaçlarını karşılamak için geniş açılı ve telefoto dahil olmak üzere birden fazla lens seçeneği mevcuttur
- ±2°C'ye kadar doğrulukla yüksek hassasiyetli sıcaklık ölçümü; hem bölgesel hem de tam çerçeve sıcaklık izlemesini destekler
- Kolay Entegrasyon, Hızlı Gelişim
- Çeşitli gömülü platformlarla uyumlu DVP görüntü arayüzünü destekler
- RoHS 2.0 çevre standartlarına uygun
| Model | TIMO212 |
|---|---|
| Karar | 256×192 |
| Piksel Boyutu | 12 μm |
| Spektral Yanıt | 8-14μm |
| Odaklama Kipi | Odaklanmaktan kurtul |
| Lens (HFOV/FL) | 17.5°/10mm 25°/7mm 56°/3.2mm 90°/2.1mm |
| Ağırlık (g) | 5.1±0.4 4.4±0.4 2±0.2 4.8±0.4 |
| Boyut (mm, FPC olmadan) | 16×14×18 16×14×14.6 14×12×9.8 16×14×156 |
| PIN numarası | 40PIN |
| Çıktı Verileri | 14 bit RAW |
| Çerçeve Hızı | Termografi: 25Hz, Görüntüleme: 50Hz |
| Sıcaklık ölçüm aralığı | -20°C~+550°C |
| Sıcaklık ölçüm doğruluğu | ±2°C / ±2%'den büyük |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C~+60°C |
| Nemlilik | % 5~85% |
| Depolama sıcaklığı | -45°C~+85°C |
| Sertifikasyon | RoHS 2.0 / Reach |
TIMO212 termal kamera çekirdeği, termografi, akıllı donanım, akıllı bina, akıllı ev, AIoT vb. gibi birçok alanda yaygın olarak kullanılmaktadır.
- Yüksek duyarlılık ve mükemmel performans
- Kızılötesi endüstrisinde dünya lider teknolojisi
- Çeşitli kızılötesi dedektörleri mevcuttur - Hem soğutulmamış hem de soğutulmuş IR dedektörleri farklı formatlarda ve piksel boyutlarında
- Hızlı teslimatı sağlamak için seri üretim - Yıllık üretim kapasitesi milyonlarca dedektöre kadar olan üç üretim hattı
Kızılötesi dedektörlerimiz ve termal kamera çekirdeklerimiz birçok endüstride yaygın olarak kullanılmaktadır:
- Termografi:Güç Bakımı, Makine Görüşü, Bina HVAC, Metalürji Petrokimya, Tahmini Bakım, Epidemi Önleme
- Güvenlik ve İzleme:Güvenli Şehir, Altyapı İzleme, Sınır Güvenliği, Deniz Seyahatleri, Madencilik Güvenliği
- İtfaiye ve Kurtarma:Orman Yangınlarının Önlenmesi, Yangın Önleme, Arama ve Kurtarma
- UAV yükü:Ekipman denetimi, uygulanması ve kurtarılması, yangın söndürme uygulaması, hayvan gözlemleme
- Kişisel Görüş:Açık hava eğlencesi, hayvan gözlemleme, kolluk devriyesi
- ADAS:Otonom Sürüş, Gelişmiş Sürücü Yardımcı Sistemi, Özel Araçlar
- Alot:Akıllı Ev, Akıllı Donanım, Akıllı Bakım, Robotlar
- Diğerleri:Geliştirilmiş Uçuş Görme Sistemi, Gaz Bulma, Tarım ve Çiftçilik, Bilimsel Araştırma

