-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
384x288 çözünürlük 17μm Piksel Pitch Araç Termal Görüntüleme Kamera Modülü 37°x28° Görme Alanı ile Sürüş Yardımcısı
| Çözünürlük | 384x288/17μm | NETD | <50mK |
|---|---|---|---|
| Spektral Aralık | 8~14μm | Görüş alanı | 37°x28° |
| Vurgulamak | 384x288 Araç Termal Görüntüleme Kamerası,Araç Termal Görüntüleme Kamera Modülü,CVBS Araç Termal Görüntüleme Kamerası |
||
N-Driver 384 araca monte kızılötesi modülü, 384×288/17μm soğutmasız kızılötesi dedektörü entegre eder. Bu otomotiv gece görüşlü termal kamera, sürücülerin zifiri karanlıkta görmesine yardımcı olur ve şiddetli yağmur, kar, yoğun duman ve yoğun sis gibi zorlu ortamlarda görüşü geliştirir.
Termal görüntüleme teknolojisini kullanan N-Driver 384 otomotiv kızılötesi kamera modülü, beklenmedik engelleri ortaya çıkarır, ani olayları vurgular, yol işaretlerinin görünürlüğünü artırır, bilinmeyen yollarda gezinir ve karşıdan gelen farların neden olduğu körlüğün üstesinden gelir. Bu, sürüş risklerini önemli ölçüde azaltır ve can, mal ve profil güvenliğini artırır.
Keskin canlı görüntüleme, son derece geniş görüş aralığı, çeşitli zorlu ortamlarda inanılmaz dayanıklılık, her araca anında kurulum ve sınırlı bütçeler için yüksek uygun fiyatla N-Driver, sürüş asistanı görüş sistemleri için mükemmel bir seçimdir.
- Sağlam ve kompakt tasarım kolay entegrasyon sağlar
- Geniş açılı lens süper geniş görüntüleme aralığı sunar
- Geleneksel farlara göre 4 kat daha fazla algılama menzili sağlar
- Hermetik olarak kapatılmış su ve toz geçirmez
| Modeli | N-Sürücü 384 |
|---|---|
| IR Dedektör Performansı | |
| Çözünürlük | 384×288 |
| Piksel Aralığı | 17μm |
| Spektral Aralık | 8~14μm |
| NETD | <50mk |
| Görüntü Görüntüleme Performansı | |
| Odak Uzunluğu | 9,7 mm |
| Görüş Alanı | 37°×28° |
| Video Çıkış Formatı | CVBS |
| Çıkış Görüntüsü Çerçeve Hızı ve Çözünürlüğü | PAL 768×576@25Hz |
| Sistem Özellikleri | |
| Başlangıç Süresi | ≤8s (Oda Sıcaklığı) |
| Isıtıcı | Pencere Sıcaklığı 2°C±2°C'den Düşük Olduğunda Kendiliğinden Isıtmaya Başlar Pencere Sıcaklığı 7°C±2°C'den Yüksek Olduğunda Isıtmayı Kendiliğinden Kapatın |
| Tazminat Algoritması | Otomatik Enstantane Telafisi |
| Görüntü Algoritması | Otomatik Parlaklık Kontrast/Görüntü Geliştirme |
| İletişim Arayüzü | RS232, Baud Hızı: 115200bps/CAN Haberleşme, Hız 500kbps |
| Yaya/Araç Algılama | / |
| Elektriksel Özellikler | |
| Besleme Gerilimi | DC9V~32V |
| Genel Güç Tüketimi | ≤3,5W@24V Güç Kaynağı, Pencere Isıtması kapalı ≤9W@24V Güç Kaynağı, Pencere Isıtması açık |
| Çalışma Aralığı | |
| Aralığı Gözlemleyin | Kişi: 1,8m×0,5m ≥150m Araba: 2,3m×2,3m ≥300m |
| Aralığı Algıla | / |
| Harici Kablo Bağlantısı | |
| Kablo Uzunluğu | 4m |
| Standart Harici Arayüz | Güç Kaynağı: DC5.5*2.1 Dişi Konnektör Video: RCA Lotus Erkek Konnektör Seri Bağlantı Noktası: SM 2.54-3P Erkek Konnektör (Pin) |
| Fiziksel Özellikler | |
| Boyut (mm) | 40.0×36.0×58.0 (Kablosuz) |
| Ağırlık | 150g±3g (Kablosuz) |
| Çevresel Uyum | |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ +85°C |
| Depolama Sıcaklığı | -45°C ~ +90°C |
| Çevre Testi | Tuz Spreyi: ISO16750-4; Sert Seviye IV Endüstriyel Çözücü: GB/T28046.5-2013 |
| Güvenilirlik Testi | Titreşim: ISO16750-3, Sınıf A Alev Geciktirici: GB8410, Sınıf B Taş Etkisi: ISO16750-3, Sınıf A ESD: Kontak Deşarjı ±8KV, Hava Deşarjı ±15KV |
| Paket | Mühürlü Kutu IP67 |
| Sertifikasyon | |
| EMC | EMC Testi Sertifikası (ISO10605, ISO11452-4, ISO11452-2, ISO7637-2) |
N-Driver 384 otomotiv termal görüntüleme kamerası, Gelişmiş Sürücü Destek Sistemlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
- Ürün Özelleştirme: Sektöre özgü gereksinimleri karşılamak için yapılandırmaları ayarlayın ve algoritmaları uyarlayın
- Yerinde Teknik Destek ve Eğitim: Temel müşterilere uygulamalı sistem kurulumu ve operasyonel eğitim sağlayın
- Yeni Ürünler ve Pazarlar için Ortak İnovasyon: Yenilikçi kızılötesi uygulama çözümlerini birlikte geliştirmek için müşterilerle işbirliği yapın
Düşük ışıkdoğal ışığa ihtiyaç duyar ve zayıf doğal ışık görüntüsünü, görüntü yoğunlaştırıcı aracılığıyla gelişmiş elektronik görüntüye dönüştürür.
Aktif IRaktif olarak kızılötesi ışık yayar ve hedefin yansıttığı kızılötesi ışını kullanır. Gizliliği çok zayıf.
Termal görüntülemeherhangi bir ışığa ihtiyaç duymaz ve hedefler ile sahne arasındaki veya bir nesnenin farklı bölümleri arasındaki kızılötesi radyasyon farkını tespit eden pasif kızılötesi gece görüşüdür. Gece boyunca ve hatta sis, yağmur ve diğer zorlu ortamlarda çevredeki aydınlatma koşullarındaki değişikliklerden etkilenmez.
Çoğu durumda yapamazsınız. Ancak kızılötesi ışınlar duvarlardan geçemez ve cam IR'yi engelleyebilir. Yani tespit edilmek istemiyorsanız termal görüntülemeyi engellemek için camın veya duvarların arkasına saklanabilirsiniz.

