-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
Radiometrik 120x90 Çözünürlük 12μm Pixel Pitch AIoT Uygulamaları için Soğutulmamış LWIR Isı Modülü
| Çözünürlük | 120x90 | Objektif (HFOV/FL) | 50°/ 1,6 mm |
|---|---|---|---|
| Piksel Aralığı | 12μm | Odak modu | Ücretsiz odaklanın |
| Spektral Aralık | 8~14μm | Kare Hızı | 25 Hz |
| Vurgulamak | 256x192 Kızılötesi Termal Kamera Modülü,VOx Kızılötesi Termal Kamera Modülü,30Hz Kızılötesi Kamera Modülü |
||
TIMO112, paket entegrasyonunu kolaylaştıran ultra kompakt tasarıma sahip kompakt bir termal sensör modülüdür. Hedef alanların termal görüntülerini ve ısı dağıtım verilerini hızla yakalamak için optik lensi, 120x90/12μm levha seviye paketi (WLP) uzun dalga kızılötesi dedektörü ve temel görüntü işleme devresini birleştirir.
Bu kızılötesi kamera modülü, üstün görüntü kalitesini korurken kızılötesi termal görüntüleme uygulamalarındaki sıkı müşteri gereksinimlerini karşılamak üzere küçük boyut, hafiflik ve düşük fiyat (SWaP) için tamamen optimize edilmiştir. Minyatür yapısı, kompakt ambalaj boyutları ve ultra düşük güç tüketimi, onu çeşitli denetim araçlarına, güvenlik izleme kameralarına ve el tipi kızılötesi termal görüntüleme cihazlarına entegrasyon için ideal kılar.
- Üstün SWaP-C Optimizasyonuna Sahip Ultra Minyatür Modül
- Plaka seviyesinde paketlenmiş dedektör + plaka seviyesi optikler + mikro elektromanyetik valf kapağı
- Maksimum maliyet verimliliğiyle minimum termal görüntüleme işlevselliği sağlayan en küçük kızılötesi termal modül
- Minyatür cihazlara entegrasyon için ideal olan kompakt boyut, hafiflik ve düşük güç tüketimi
- Kanıtlanmış Performans ve Hızlı Yanıt
- 9mW kadar az enerji tüketen ultra düşük güç tasarımı
- 25Hz kare hızıyla kusursuz görüntüleme
- Esnek ve Çevre Dostu
- Çeşitli gömülü platformlarla uyumlu SPI görüntü arayüzünü destekler
- RoHS 2.0 çevre standartlarıyla uyumlu
| Modeli | TIMO112 |
|---|---|
| Çözünürlük | 120*90 |
| Piksel Boyutu | 12μm |
| Spektral Tepki | 8~14μm |
| Odak Modu | Ücretsiz Odaklanma |
| Objektif (HFOV/FL) | 50°/1,6 mm |
| Ağırlık | 1.8g |
| Boyut (FPC olmadan) | 12,6 mm * 12,6 mm * 8,8 mm |
| PIN sayısı | 40 PIN |
| Çıkış Verileri | 14bit Ham |
| Kare Hızı | 25 Hz |
| Sıcaklık Ölçüm Aralığı | -20°C~+550°C (-20°C~+150°C | +100°C~550°C) |
| Sıcaklık Ölçümü Doğruluğu | ±2°C / ±%2'den büyük |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C~+60°C |
| Nem | %5~%85 |
| Depolama Sıcaklığı | -45°~+85° |
| Sertifikasyon | RoHS 2.0 / Erişim |
TIMO112 soğutmasız LWIR termal modülü, Termografi, Akıllı Donanım, Akıllı Bina, Akıllı Ev, AIoT ve diğer endüstriyel sektörler dahil çok sayıda uygulamada yaygın olarak kullanılmaktadır.
Kızılötesi termal görüntüleme, nesneler hakkında bilgi toplamak için kızılötesi radyasyon ve termal enerjiden yararlanan bir yöntemdir. Görünmez kızılötesi radyasyonu, hedef yüzeylerin sıcaklık dağılımını gösteren görünür kızılötesi termal görüntülere dönüştürür. Farklı nesneler ve hatta aynı nesnenin farklı parçaları, farklı radyasyon kapasitelerine ve kızılötesi yansıma güçlerine sahiptir.
- Gece görüşü
- Arama ve kurtarma
- Tahribatsız muayene
- Epidemi önlemi
- Termografi
- Güvenlik ve izleme
- İtfaiye
Bir termal görüntüleme modülü tipik olarak bir kızılötesi dedektör, kızılötesi lens ve gömülü yazılım ve algoritmalara sahip donanım elektroniğinden oluşur. Bir termal görüntüleme cihazının minimum işlevsel birimini temsil eder.

