-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
LWIR 256x192 Çözünürlük 12μm Pixel Pitch Focus Güvenlik için Serbest Kızılötesi Kamera Modülü
| Çözünürlük | 256x192 | Çıktı Verileri | 14bit Ham |
|---|---|---|---|
| Spektral Aralık | 8~14μm | Piksel Aralığı | 12μm |
| Odak modu | Ücretsiz odaklanın | Kare Hızı | Termografi: 25Hz, Görüntüleme: 50Hz |
| Vurgulamak | Kızılötesi Mikrobolometre Kamera,FPA Mikrobolometre Kamera,LWIR 256x192 Kızılötesi Kamera Modülü |
||
LWIR 256x192/12 μm FPA Mikrobolometre Güvenlik için Küçük Kızılötesi Kamera Modülü
TIMO212 uncooled IR imaging module integrates the self-developed WLP 256×192/12μm infrared detector with high annual output and can capture long-wave infrared (LWIR) spectrum that ranges from 8 to 14μmMinyatür boyutu ve hafif ağırlığı, en iyi SWaP-C özelliğine sahip olmasını sağlar.
-20 °C ~ 550 °C aralığındaki temas dışı sıcaklık ölçümü ve ± 2 °C veya ± 2%'lik dikkat çekici doğruluğu, ortaya çıkan güvenlik uygulamasında çok popülerdir.Maliyet kontrolü, 24 saat, her hava koşulunda güvenlik endüstrilerinde termal görüntüleme teknolojisinin yaygınlaşmasını hızlandırıyor.Akıllı bina, akıllı yetiştirme, ev bakımı vb.
- Son SWaP-C Optimizasyonu ile Ultra-Miniature Modülü
- Wafer düzeyinde paketlenmiş dedektör + wafer düzeyinde optik + mikro elektromanyetik valf kapak
- En küçük kızılötesi termal modülü, maksimum maliyet verimliliği ile temel termal görüntüleme işlevselliğini sağlar
- Küçük boyutlarda, hafif ve düşük güç tüketimi, minyatür cihazlara entegre edilmek için idealdir
- Esnek optik seçenekler, doğru sıcaklık ölçümü
- Çeşitli uygulama ihtiyaçlarını karşılamak için geniş açılı ve telefoto dahil olmak üzere birden fazla lens seçeneği mevcuttur
- ±2°C'ye kadar doğrulukla yüksek hassasiyetli sıcaklık ölçümü; hem bölgesel hem de tam çerçeve sıcaklık izlemesini destekler
- Kolay Entegrasyon, Hızlı Gelişim
- Çeşitli gömülü platformlarla uyumlu DVP görüntü arayüzünü destekler
- RoHS 2.0 çevre standartlarına uygun
| Model | TIMO212 |
|---|---|
| Karar | 256×192 |
| Piksel Boyutu | 12 μm |
| Spektral Yanıt | 8-14μm |
| Odaklama Kipi | Odaklanmaktan kurtul |
| Lens (HFOV/FL) | 17.5°/10mm. 25°/7mm. 56°/3.2mm. 90°/2.1mm. |
| Ağırlık (g) | 5.1±0.4 4.4±0.4 2±0.2 4.8±0.4 |
| Boyut (mm, FPC olmadan) | 16×14×18 16×14×14.6 14×12×9.8 16×14×156 |
| PIN numarası | 40PIN |
| Çıktı Verileri | 14 bit RAW |
| Çerçeve Hızı | Termografi: 25Hz, Görüntüleme: 50Hz |
| Sıcaklık ölçüm aralığı | -20°C~+550°C |
| Sıcaklık ölçüm doğruluğu | ±2°C / ±2%'den büyük |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C~+60°C |
| Nemlilik | % 5~85% |
| Depolama sıcaklığı | -45°C~+85°C |
| Sertifikasyon | RoHS 2.0 / Reach |
iLC212 termal görüntüleme modülü, akıllı güvenlik, AloT, gece gözlem, enstrüman ve metre, makine görüşü vb. alanlarında uygulanmaktadır.
- Çeşitli ürün portföyü:Çeşitli entegrasyon gereksinimlerini karşılamak için kızılötesi dedektörler, kamera çekirdekleri ve modüller de dahil olmak üzere çok çeşitli ürün formatları.
- Zengin ürün çeşitliliği:Çoklu dizi çözünürlükleri, piksel boyutları, dalga bantları ve lens seçenekleri kombinasyonları çeşitli uygulamalar için daha fazla esneklik sağlar.
- Önemli Performans:Açık görüntüleme, kompakt boyut, düşük güç tüketimi, yüksek hassasiyet ve güçlü güvenilirlik - çok çeşitli çevresel zorluklar altında çalışmak için tasarlanmıştır.
- Kolay Entegrasyon:Çoklu arayüz seçenekleri entegrasyonu kolaylaştırır ve birden fazla uygulama alanında hızlı gelişim sağlar.
- Termografi: Güç Bakımı, Makine Görüşü, Bina HVAC, Metalürji Petrokimya, Tahmini Bakım, Epidemi Önleme
- Güvenlik ve İzleme: Güvenli Şehir, Altyapı İzleme, Sınır Güvenliği, Deniz Seyahatleri, Maden Güvenliği
- Yangın söndürme ve kurtarma: Orman yangınlarının önlenmesi, yangın önlenmesi, arama ve kurtarma
- UAV'lerin yararlı yükü: Ekipman denetimi, uygulama ve kurtarma, yangın söndürme uygulaması, hayvan gözlemleme
- Kişisel Görüş: Açık havada eğlenme, hayvan gözlemleme, uygulama devriyesi
- ADAS: Otonom Sürüş, Gelişmiş Sürücü Yardımcı Sistemi, Özel Araçlar
- AIoT: Akıllı Ev, Akıllı Donanım, Akıllı Bakım, Robotlar
- Diğerleri: Geliştirilmiş Uçuş Görme Sistemi, Gaz Bulma, Tarım ve Çiftçilik, Bilimsel Araştırma

