Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ lwir thermal surveillance camera module ] eşleşme 91 Ürünler.
Soğutulmamış VOx FPA Mikrobolometre Termal Görüntüleme Modülü 120×90 çözünürlük ve 12μm Piksel Boyutu
| Model Numarası: | ±2°C / ±%2'den büyük |
|---|---|
| Kızılötesi kamera dedektörü: | Soğutmasız LWIR FPA 120x90/12μm |
| Tipik Güç Tüketimi: | 150mW |
Mobil cihaz entegrasyonu için 256x192 çözünürlüğü ve 300mW güç tüketimi ile iMC212 Soğutulmamış Kızılötesi Modülü
| Kızılötesi Dedektör: | Soğutmasız LWIR Odak Düzlemi Dizisi |
|---|---|
| Çözünürlük: | 256x192/12μm |
| Kare Hızı: | 25 Hz |
Endüstriyel Termografi için Yüksek Çözünürlüklü Soğutmasız VOx Termal Görüntüleme Modülü
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
12μm Pixel Pitch LWIR Kamera, VPC/ USB3.0/ GigE/ Cameralink Uzantı Bileşenleri ile
| Ağırlık: | 67g |
|---|---|
| Tipik NETD: | <40mK |
| Piksel Aralığı: | 12μm |
Termal Kamera Çekirdek 4V-6V VPC/USB3.0/GigE/Cameralink 44.45mm×44.45mm×26mm
| Çalışma Gerilimi: | 4V~6V |
|---|---|
| Spektral aralık: | 8μm ila 14μm |
| Piksel Aralığı: | 12μm |
400x300 17μm Termal Kamera Çekirdek Termal Görüntüleme Ateş Tarama Sistemi
| Çözünürlük: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Tip II Superlattice Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler Uzun Dalga 320x256 / 30μm
| Çözünürlük: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK (F2) |
| Spektral Aralık: | 7,7~9,5μm LW |
Uzaktan İzleme Sistemi için 15μM 640x512 Soğutmalı MWIR Kızılötesi Dedektör
| Resolution: | 640x512/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK (F2); ≤18mK (F4) |
| Spectral Range8~14μm: | 3.7~4.8μm MW |
1280x1024 12μm Soğutmalı Kızılötesi Dedektör ve Entegre Dewar Soğutucu Grubu
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mK (F2/F4) |
| Spektral aralık: | 3,7~4,8μm MW |
67g Kızılötesi Detektör 8μm-14μm Spektral Aralık
| Sensör: | Soğutmasız Odak Düzlemi Dizileri |
|---|---|
| Spektral aralık: | 8μm ila 14μm |
| Piksel Aralığı: | 12μm |

