Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ lwir thermal surveillance camera module ] eşleşme 91 Ürünler.
400x300 17μm Compact COIN Serisi Soğutmasız Termal Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 400x300/17μm |
|---|---|
| Sıcaklık: | -20°C~+150°C (Özelleştirilebilir) |
| NETD: | <40mK |
iLC212 Güvenlik Termal Kamerası için Soğutulmamış LWIR Kızılötesi Isı Modülü 256x192
| Resolution: | 256x192 |
|---|---|
| Power Consumption: | 700mW |
| Spectral Range: | 8~14μm |
EO-IR Sistemleri Entegre LWIR Soğutmalı Kızılötesi Dedektör 640x512 15μM
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 15μm |
| Kararlı Güç Tüketimi: | <8W |
Termografi için 120x90 Çözünürlük ve 12µm Piksel Boyutuna Sahip Taşınabilir Soğutmasız Termal Görüntüleme Modülü
| Uygulamalar: | AloT, Makine Görüşü, Endüstriyel Görüş, Güvenlik İzleme |
|---|---|
| Tip: | Soğutmasız LWIR Termal Kamera |
| Kızılötesi Dedektör: | Soğutmasız VOx FPA Mikrobolometre |
Soğutmasız LWIR Kızılötesi Kamera Çekirdeği 256x192 12μm + Güvenlik Kamerası için 3,2 mm Lens
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 700mW |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
El Fokusu 640x512 Çözünürlük Mikrobolometre Soğutulmamış Termal Görüntüleme Modülü
| Tipik NETD: | <40mK |
|---|---|
| Spektral aralık: | 8μm ila 14μm |
| Sensör: | Soğutmasız Odak Düzlemi Dizileri |
LWIR VOx FPA Termal Kamera Sensör Modülü Güçlü Çevresel Uyarlanabilirlik
| Çözünürlük: | 640x512/17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤40mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Tıbbi Muayene için 640x512 12μM Kızılötesi Dedektörler LWIR Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Yaban Hayatı Gözlemi için 640x512 12µM Soğutmasız Termal Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
256×192 çözünürlüklü soğutulmamış LWIR FPA USB2.0 arayüzü ile takılabilir termal kamera
| Kızılötesi Dedektör: | Soğutmasız LWIR FPA 256×192/12μm |
|---|---|
| Tipik Güç Tüketimi: | 300 MW |
| Dijital Video Arayüzü: | USB2.0 |

