Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ lwir thermal surveillance camera ] eşleşme 91 Ürünler.
LWIR VOx FPA Termal Kamera Sensör Modülü Güçlü Çevresel Uyarlanabilirlik
| Çözünürlük: | 640x512/17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤40mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Mobil Terminal için Uygun Maliyetli Soğutmasız LWIR 256×192/12μm Termal Kamera Modülü
| Tip: | taşınabilir termal kamera |
|---|---|
| Depolama Sıcaklığı: | -45°C~+85°C |
| Model Numarası: | ±2°C / ±%2'den büyük |
İsteğe bağlı lensli soğutulmamış kızılötesi termal güvenlik izleme kamera modülü
| Tip: | Soğutmasız Kızılötesi Modül |
|---|---|
| Tipik güç tüketimi: | <1.2W |
| NETD: | <30mK |
OEM Termal Kamera Modülü Gece Görüş Kamerası için Soğutmasız 256x192 / 12μm
| Sıcaklık aralığı: | -20℃~+550℃ (Özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Sıcaklık Doğruluğu: | ±3℃ veya ±3% |
| Çözünürlük: | 256x192/12μm |
256×192 çözünürlüklü soğutulmamış LWIR FPA USB2.0 arayüzü ile takılabilir termal kamera
| Kızılötesi Dedektör: | Soğutmasız LWIR FPA 256×192/12μm |
|---|---|
| Tipik Güç Tüketimi: | 300 MW |
| Dijital Video Arayüzü: | USB2.0 |
Yaban Hayatı Gözlemi için 640x512 12µM Soğutmasız Termal Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Yükselmiş Cilt Sıcaklığı Tarama Termal Kamera Modülü 400x300/17μm
| Çözünürlük: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Soğutulmamış VOx FPA Mikrobolometre Termal Görüntüleme Modülü 120×90 çözünürlük ve 12μm Piksel Boyutu
| Model Numarası: | ±2°C / ±%2'den büyük |
|---|---|
| Kızılötesi kamera dedektörü: | Soğutmasız LWIR FPA 120x90/12μm |
| Tipik Güç Tüketimi: | 150mW |
Tam olarak SWaP 256×192/12μm Kızılötesi Kamera Modülü, 300mW Güç Tüketimi ve Güvenlik İzleme için USB2.0 Arayüzü
| Objektif (HFOV/FL): | 56°/ 3,2 mm |
|---|---|
| Dijital Video Arayüzü: | USB2.0 |
| Kızılötesi Dedektör: | U soğutmalı LWIR FPA 256×192/12μm |
El Fokusu 640x512 Çözünürlük Mikrobolometre Soğutulmamış Termal Görüntüleme Modülü
| Tipik NETD: | <40mK |
|---|---|
| Spektral aralık: | 8μm ila 14μm |
| Sensör: | Soğutmasız Odak Düzlemi Dizileri |

