Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ lwir thermal surveillance camera ] eşleşme 91 Ürünler.
İzleme soğutulmamış termal kamera modülü LWIR 640x512 17μM
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Kamera merceği: | Çoklu Mevcut |
Termal Görüntüleme Gözetim Kamerası için Soğutmasız LWIR Mini Kamera Modülü 256x192
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 70 mW |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
LWIR Soğutmasız Kızılötesi Kamera Çekirdeği 640x512/12µM
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Soğutulmamış ısı görüntüleme güvenlik kamerası çekirdeği LWIR 640x512 17μM
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Kamera merceği: | Çoklu Mevcut |
Yangın Söndürme ve Kurtarma için LWIR Soğutmasız Termal Kamera Çekirdeği 640x512 17μM
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Kamera merceği: | Çoklu Mevcut |
| Ağırlık: | <90g |
Dış Mekan LWIR Termal Kamera Çekirdeği 640x512 25,4 mm×25,4 mm×35 mm
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
640x512 Çözünürlüklü Soğutmasız Kızılötesi Dedektörlü LWIR Termal Modül
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
PLUG612 Sıcak Kamera Modülü Gözlem Kamerası için Soğutulmamış VOx LWIR 640x512/12μm
| Tip: | Soğutmasız Kızılötesi Modül |
|---|---|
| Kare Hızı: | 9Hz/25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
Çoklu mercekli soğutulmamış kızılötesi termal güvenlik kamera modülü
| Tip: | Soğutmasız Kızılötesi Modül |
|---|---|
| Tipik güç tüketimi: | <1.2W |
| NETD: | <30mK |
120×90 Çözüm 12μm Piksel Boyutu Evrensel Kontrol Arayüzleri ile Soğutulmamış LWIR Termal Kamera Modülü
| Dijital Video Arayüzü: | USB2.0 |
|---|---|
| Objektif (HFOV/FL): | 50°/1,6 mm |
| Çıktı Verileri: | 14bit Ham |

