Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ lwir uncooled thermal surveillance camera ] eşleşme 90 Ürünler.
Mobil cihaz entegrasyonu için 256x192 çözünürlüğü ve 300mW güç tüketimi ile iMC212 Soğutulmamış Kızılötesi Modülü
| Kızılötesi Dedektör: | Soğutmasız LWIR Odak Düzlemi Dizisi |
|---|---|
| Çözünürlük: | 256x192/12μm |
| Kare Hızı: | 25 Hz |
30 - 180mm Zoom Lensli Çözünürlük 1280x1024 Termal Görüntüleme Modülü
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Kare hızı: | 25Hz |
Tam olarak SWaP 256×192/12μm Kızılötesi Kamera Modülü, 300mW Güç Tüketimi ve Güvenlik İzleme için USB2.0 Arayüzü
| Objektif (HFOV/FL): | 56°/ 3,2 mm |
|---|---|
| Dijital Video Arayüzü: | USB2.0 |
| Kızılötesi Dedektör: | U soğutmalı LWIR FPA 256×192/12μm |
256×192 Çözünürlük 12μm Piksel Boyutu 300mW Güç Tüketimi Olan Takılabilir Termal Kamera Modülü
| Tipik Güç Tüketimi: | 300 MW |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi: | 3,3V±0,1V |
| Objektif (HFOV/FL): | 56°/ 3,2 mm |
Hızlı Entegrasyon MCT MWIR Soğutulmuş Isı Modülü 640x512/15μm
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Spektral aralık: | 3,7~4,8μm MW |
640x512 Çözünürlüklü Soğutmasız Kızılötesi Dedektörlü LWIR Termal Modül
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Tıbbi Muayene için 640x512 12μM Kızılötesi Dedektörler LWIR Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Dış Mekan LWIR Termal Kamera Çekirdeği 640x512 25,4 mm×25,4 mm×35 mm
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Tıbbi teşhis için LWIR Ateş Tarama Termal Kamera Modülü 400x300/17μm
| Çözünürlük: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Sıcaklık ölçüm doğruluğu ±2°C veya ±2% olan LWIR Isı Görüntüleme Modülü
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |

