-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İzleme entegrasyonu için minyatür Soğutulmamış 256x192 12μm LWIR Termal Kamera Çekirdekleri
| Çözünürlük | 256x192 | Odak modu | Ücretsiz odaklanın |
|---|---|---|---|
| Spektral Aralık | 8~14μm | Piksel Aralığı | 12μm |
| Kare Hızı | Termografi: 25Hz, Görüntüleme: 50Hz | Model Numarası | ±2°C / ±%2'den büyük |
| Vurgulamak | Minyatür Soğutmasız LWIR Termal Kamera Çekirdeği,Gözetim LWIR Termal Kamera Çekirdeği,256x192 Soğutmasız LWIR Kamera Çekirdeği |
||
TIMO212, kendi geliştirdiği 256×192/12μm wafer düzeyinde bir dedektör, wafer düzeyinde optik lens ve mikro-elektronik valf kapanı içeren soğutulmamış bir kızılötesi minyatür modüldür.Bu, belirli hedef alanlar için hassas sıcaklık verilerini ve ısı dağılımını yakalamayı sağlarMobil terminaller, enstrümanlar ve metreler ve IoT uygulamaları da dahil olmak üzere çeşitli sektörlerde entegrasyon için tasarlanmıştır.Çoklu görüş alanı lens seçeneklerini desteklerken olağanüstü minyatürleşme ve ultra düşük güç tüketimi sunar.
- Ultra-Miniatür Modülü:Wafer düzeyinde paketlenmiş dedektör + wafer düzeyinde optik + mikro elektromanyetik valf kapanı - en düşük maliyet verimliliğine sahip en küçük kızılötesi termal modül
- Kompakt ve verimli:Düşük güç tüketimi ile hafif tasarım, minyatür cihazlara entegre olmak için idealdir
- Esnek optik:Çeşitli uygulama ihtiyaçlarını karşılamak için geniş açılı ve telefoto dahil olmak üzere birden fazla lens seçeneği
- Temperatür ölçümünün hassasiyeti:Bölgesel ve tam çerçeve sıcaklık izleme ile ±2°C'ye kadar yüksek doğrulukla ölçüm
- Kolay Entegrasyon:Çeşitli gömülü platformlarla uyumlu DVP görüntü arayüzünü destekler
- Çevreye Uygunluk:RoHS 2.0 sertifikalı
| Model | TIMO212 |
|---|---|
| Karar | 256×192 |
| Piksel Boyutu | 12 μm |
| Spektral Yanıt | 8-14μm |
| Odaklama Kipi | Odaklanmaktan kurtul |
| Lens Seçenekleri (HFOV/FL) | 17.5°/10mm 25°/7mm 56°/3.2mm 90°/2.1mm |
| Ağırlık | 5.1±0.4g 4.4±0.4g 2±0.2g 4.8±0.4g |
| Boyut (FPC olmadan) | 16×14×18mm. 16×14×14.6mm. 14×12×9.8mm. 16×14×15.6mm. |
| PIN numarası | 40PIN |
| Çıktı Verileri | 14 bit RAW |
| Çerçeve Hızı | Termografi: 25Hz, Görüntüleme: 50Hz |
| Sıcaklık aralığı | -20°C~+550°C |
| Sıcaklık Doğruluğu | ±2°C / ±2%'den büyük |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C~+60°C |
| Çalışma Nemliği | % 5~85% |
| Depolama sıcaklığı | -45°C~+85°C |
| Sertifikasyon | RoHS 2.0 / Reach |
ILC212 termal görüntüleme modülü Akıllı Güvenlik, AloT, Gece Gözlem, Enstrüman ve Metre, Makine Görme ve daha fazlası alanında uygulanmaktadır.
- Yüksek hassasiyet ve dünya lider kızılötesi teknolojisi ile mükemmel performans
- Farklı piksel boyutlarıyla hem soğutulmamış hem de soğutulmuş biçimlerde mevcut çeşitli kızılötesi dedektörler
- Yıllık kapasitesi milyonlarca detektöre kadar olan seri üretim
- Termal görüntüleme çözümlerinin tasarımı, üretimi ve pazarlanması konusunda uzmanlaşmış
- Termografi:Güç Bakımı, Makine Görüşü, Bina HVAC, Metalürji Petrokimya, Tahmini Bakım, Epidemi Önleme
- Güvenlik ve İzleme:Güvenli Şehir, Altyapı İzleme, Sınır Güvenliği, Deniz Seyahatleri, Madencilik Güvenliği
- İtfaiye ve Kurtarma:Orman Yangınlarının Önlenmesi, Yangın Önleme, Arama ve Kurtarma
- UAV yükü:Ekipman denetimi, uygulanması ve kurtarılması, yangın söndürme uygulaması, hayvan gözlemleme
- Kişisel Görüş:Açık hava eğlencesi, hayvan gözlemleme, kolluk devriyesi
- ADAS:Otonom Sürüş, Gelişmiş Sürücü Yardımcı Sistemi, Özel Araçlar
- Alot:Akıllı Ev, Akıllı Donanım, Akıllı Bakım, Robotlar
- Diğerleri:Geliştirilmiş Uçuş Görme Sistemi, Gaz Bulma, Tarım ve Çiftçilik, Bilimsel Araştırma

