Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ mct ] eşleşme 156 Ürünler.
Petrokimya Endüstrisi için Yüksek Hassasiyetli OGI Kızılötesi Kamera
| Stil: | Soğutmalı Kızılötesi Modül |
|---|---|
| Çözünürlük: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤15mK |
320x256/30μm Soğutulmuş Kamera Modülleri 55mm Lens VOCs Gaz Sızıntı Algılama
| Stil: | Soğutmalı Kızılötesi Modül |
|---|---|
| Çözünürlük: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤15mK |
Tüm Hava Gözetleme Soğutmalı MWIR Kamera Modülü 1280x1024 12μm
| İçin kullanılır: | Gözetleme kamerası |
|---|---|
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
| Kare hızı: | 50Hz/100Hz |
640x512 15μm Soğutulmuş Kızılötesi Detektör Modülü Entegrasyonu
| Çözünürlük: | 640x512/15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mk |
| Spektral aralık: | 3,7~4,8μm |
Yüksek Kare Hızı MWIR Termal Güvenlik Kamera Modülü Soğutmalı HgCdTe 640x512 15μm
| Tip: | Soğutmalı Kamera Modülü |
|---|---|
| Teknoloji: | MCT/HgCdTe |
| Çözünürlük: | 640x512/15μm |
320x256/30μm ısı kamerası çekirdeği gaz sızıntısını tespit etmek için soğutulmuş IR kamera modülü
| Tip: | Gaz Kaçağı Tespiti |
|---|---|
| Spektral Aralık: | 3,2±0,1~3,5±0,1μm |
| Boyut: | 155x67x80mm |
GAVIN330 MWIR Soğutulmuş Isı Görüntüleyici Modülü Yüksek Güvenilirlik 320x256/30μm
| Çözünürlük: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| Malzeme: | MCT |
| NETD: | ≤10mK |
RS058 Cryo Cooler ile Yüksek Kare Hızı MWIR Termal Kamera Çekirdeği 15μm 640x512
| Tip: | Soğutmalı Kamera Modülü |
|---|---|
| Teknoloji: | MCT/HgCdTe |
| Çözünürlük: | 640x512/15μm |
Tam olarak SWaP 256×192/12μm Kızılötesi Kamera Modülü, 300mW Güç Tüketimi ve Güvenlik İzleme için USB2.0 Arayüzü
| Objektif (HFOV/FL): | 56°/ 3,2 mm |
|---|---|
| Dijital Video Arayüzü: | USB2.0 |
| Kızılötesi Dedektör: | U soğutmalı LWIR FPA 256×192/12μm |
Taşınabilir 256×192 Çözüm 12μm Piksel Boyutu Plug-in Termal Kamera için Ultra-kompak Termal Görüntüleme Modülü
| Çıktı Verileri: | 14bit Ham |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Piksel boyutu: | 12μm |

