Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ mct ] eşleşme 156 Ürünler.
Gözetim Kamerası için MWIR Soğutmalı Kızılötesi Termal Görüntüleme Dedektörü
| Teknoloji: | Kızılötesi Termal Görüntüleme |
|---|---|
| Çözünürlük: | 640x512/12μm |
| Başvuru: | Güvenlik İzleme |
Açık Termal Görüntüleme MWIR Soğutulmuş IR Detektörü 640x512/15μm
| Spektral Aralık8~14μm: | 3,7~4,8μm MW |
|---|---|
| Teknoloji: | Kızılötesi Termal Görüntüleme |
| Çalışma Sıcaklığı: | -45°~+71° |
1280x1024 12μm HD Termal Kamera Modülü Çekirdek Uzun Menzilli Algılama
| Yüksek çözünürlük: | 1280x1024 |
|---|---|
| Spektral aralık: | 3,7~4,8μm MW |
| NETD: | ≤20mK |
Güvenlik İzleme MWIR Soğutulmuş Kızılötesi Detektör 640x512/12μm
| Başvuru: | Güvenlik İzleme |
|---|---|
| Teknoloji: | Kızılötesi Termal Görüntüleme |
| Spektral Aralık8~14μm: | 3,7~4,8μm MW |
1280x1024 12μm Megapixel Soğutulmuş FPA Kızılötesi Detektörü Yüksek Duyarlılık
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mK (F2/F4) |
| Spektral Aralık: | 3,7~4,8μm MW |
Yüksek Hızlı Hedef Tespiti için Soğutmalı Termal Kamera Çekirdeği 1280x1024
| Yüksek çözünürlük: | 1280x1024 |
|---|---|
| Piksel aralığı: | 12μm |
| Kare hızı: | 50Hz/100Hz |
MWIR Soğutmalı Termal Modül 1280x1024 Sürekli Zoom Lensli 37.5~750mm/F4
| Yüksek çözünürlük: | 1280x1024 |
|---|---|
| Piksel aralığı: | 12μm |
| Kare hızı: | 50Hz/100Hz |
Soğutulmuş Termal Modül 640x512 / 15μm Sürekli Zoom Lens 60~240mm/F4 ile
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Spektral aralık: | 3,7~4,8μm MW |
Uzaktan İzleme Sistemi için 15μM 640x512 Soğutmalı MWIR Kızılötesi Dedektör
| Resolution: | 640x512/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK (F2); ≤18mK (F4) |
| Spectral Range8~14μm: | 3.7~4.8μm MW |
1280x1024 12μm Soğutmalı IR Kamera Modülü Çekirdek Uzun Menzilli Algılama
| Yüksek çözünürlük: | 1280x1024 |
|---|---|
| Piksel aralığı: | 12μm |
| Kare hızı: | 50Hz/100Hz |

