Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ thermal surveillance camera module 60hz ] eşleşme 42 Ürünler.
OEM Termal Kamera Modülü Gece Görüş Kamerası için Soğutmasız 256x192 / 12μm
| Sıcaklık aralığı: | -20℃~+550℃ (Özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Sıcaklık Doğruluğu: | ±3℃ veya ±3% |
| Çözünürlük: | 256x192/12μm |
400x300 LWIR Soğutmasız Kızılötesi Dedektörlü 17μm Termal Güvenlik Kamerası Çekirdeği
| Teknoloji: | kızılötesi |
|---|---|
| Malzeme: | Vanadyum Oksit |
| Çözünürlük: | 400x300/17μm |
Güvenlik kamerası için 400x300 / 17μm Soğutulmamış Kızılötesi Detektör
| Sensor: | FPA Vanadium Oxide |
|---|---|
| Size: | 30x19.8x7.32mm |
| Type: | Uncooled Microbolometer |
Gözetim için Termal Güvenlik Kamerasına Entegre 400x300 / 17μm Termal Kamera Çekirdeği
| Tip: | Soğutmasız Kamera Modülü |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
İsteğe bağlı lensli soğutulmamış kızılötesi termal güvenlik izleme kamera modülü
| Tip: | Soğutmasız Kızılötesi Modül |
|---|---|
| Tipik güç tüketimi: | <1.2W |
| NETD: | <30mK |
Termal Gözetim Kamerası için 1280x1024 / 12μm Soğutmasız FPA Dedektörü
| Çözünürlük: | 1280x1024 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 12μm |
| Kare Hızı: | 50/60 Hz |
Soğutulmamış ısı görüntüleme güvenlik kamerası çekirdeği LWIR 640x512 17μM
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Kamera merceği: | Çoklu Mevcut |
PLUG617 LWIR 640x512 / 17μm Kızılötesi Dedektörlü Soğutmasız Termal Modül
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Kamera Lensi: | Çoklu Mevcut |
Yapı Denetimi için Soğutmasız LWIR Termal Kamera Çekirdeği 400x300 17μM
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Kare oranı: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Yangın Söndürme ve Kurtarma için LWIR Soğutmasız Termal Kamera Çekirdeği 640x512 17μM
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Kamera merceği: | Çoklu Mevcut |
| Ağırlık: | <90g |

