Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ thermal surveillance camera module 60hz ] eşleşme 42 Ürünler.
Soğutulmamış Termal Görüntüleme İzleme Kamera Modülü LWIR 640x512 17μM
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Kamera merceği: | Çoklu Mevcut |
Soğutulmamış Termal Güvenlik Kamera Modülü LWIR 640x512 17μM
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Kamera merceği: | Çoklu Mevcut |
LWIR 400x300 Termal Görüntüleme Güvenlik Kamera Modülü Soğutmasız
| Tip: | Soğutmasız Kamera Modülü |
|---|---|
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
| Kare oranı: | 9Hz/25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
LWIR 400x300 Termal Görüntüleme Güvenlik Kamera Modülü Soğutmasız
| Tip: | Soğutmasız Kamera Modülü |
|---|---|
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
| Kare Hızı: | 9Hz/25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
Soğutmasız LWIR Termal Görüntüleme Güvenlik Kamera Modülü 400x300
| Tip: | Soğutmasız Kamera Modülü |
|---|---|
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
| Kare oranı: | 9Hz/25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
İzleme soğutulmamış termal kamera modülü LWIR 640x512 17μM
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Kamera merceği: | Çoklu Mevcut |
PLUG612 Sıcak Kamera Modülü Gözlem Kamerası için Soğutulmamış VOx LWIR 640x512/12μm
| Tip: | Soğutmasız Kızılötesi Modül |
|---|---|
| Kare Hızı: | 9Hz/25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
Endüstriyel Termografi ile Soğutmasız 400x300 17μm LWIR Termal Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Kare oranı: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Güvenlik için soğutulmamış termal kamera modülü LWIR 640x512 17μM
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Kamera merceği: | Çoklu Mevcut |
Güvenlik ve İzleme için soğutulmamış Kızılötesi Kamera Modülü LWIR 640x512 17μm
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Kamera merceği: | Çoklu Mevcut |

