Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ uncooled infrared surveillance camera ] eşleşme 151 Ürünler.
Ultra-kompak 256×192 çözünürlük 12μM piksel boyutu Plug-In Termal Kamera Kızılötesi Kamera Modülü
| NETD: | ≤50mk |
|---|---|
| Spektral tepki: | 8~14μm |
| Çalışma Gerilimi: | 3,3V±0,1V |
Görünmez VOC'leri Görselleştirmek için MWIR Soğutmalı Optik Gaz Görüntüleme Kamerası RS058
| İşlev: | Gaz Kaçağı Tespiti |
|---|---|
| Kriyo Soğutucu: | RS058 |
| Dedektör çözünürlüğü: | 320x256 |
256×192 Çözünürlük 12μm Piksel Boyutu 300mW Güç Tüketimi Olan Takılabilir Termal Kamera Modülü
| Tipik Güç Tüketimi: | 300 MW |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi: | 3,3V±0,1V |
| Objektif (HFOV/FL): | 56°/ 3,2 mm |
Akıllı telefon uyumlu 25Hz 256×192/12μm Kızılötesi Termal Görüntüleme Modülü Takılabilir Termal Kamera
| Kızılötesi Dedektör Çözünürlüğü: | 256×192/12μm |
|---|---|
| Objektif (HFOV/FL): | 56°/ 3,2 mm |
| Çıktı Verileri: | 14bit Ham |
GAVIN615L T2SL Termal Kamera Çekirdek LWIR Soğutmalı Termal Görüntü Sensör Modülü
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| Kriyo Soğutucu: | RS058 |
| NETD: | ≤25mK |
256×192/12μm çözünürlüklü USB2.0 Arabirimi ve Odaklanmaz Tasarımlı Plug-in Termal Kamera
| Kızılötesi Dedektör Çözünürlüğü: | 256×192/12μm |
|---|---|
| Sıcaklık Ölçüm Aralığı: | -20°C~+550°C |
| Dijital Video Arayüzü: | USB2.0 |
Güvenlik İzleme MWIR Soğutulmuş Kızılötesi Detektör 640x512/15μm
| Başvuru: | Güvenlik İzleme |
|---|---|
| Teknoloji: | Kızılötesi Termal Görüntüleme |
| Spektral Aralık8~14μm: | 3,7~4,8μm MW |
1280x1024 12μm Soğutmalı Kızılötesi Dedektör ve Entegre Dewar Soğutucu Grubu
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mK (F2/F4) |
| Spektral aralık: | 3,7~4,8μm MW |
Uzaktan İzleme Sistemi İçin Soğutmalı 15μM 640x512 MWIR Kızılötesi Dedektör
| Çözünürlük: | 640x512/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK (F2); ≤17mK (F2); ≤18mK (F4) ≤18mK (F4) |
| Spektral Aralık8~14μm: | 3,7~4,8μm MW |
Güvenlik İzleme MWIR Soğutmalı Kızılötesi Dedektör 640x512 15μM
| Başvuru: | Güvenlik İzleme |
|---|---|
| Teknoloji: | Kızılötesi Termal Görüntüleme |
| Spektral Aralık8~14μm: | 3,7~4,8μm MW |

