-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
256x192 çözünürlük 12μm Piksel Pitch Termografi Yetenekli Soğutulmamış LWIR Termal Kamera Modülü
| Çözünürlük | 256x192 | Çıktı Verileri | 14bit Ham |
|---|---|---|---|
| Spektral Aralık | 8~14μm | Piksel Aralığı | 12μm |
| Model Numarası | ±2°C / ±%2'den büyük | Kare Hızı | Termografi: 25Hz, Görüntüleme: 50Hz |
| Vurgulamak | 256x192 Termal Kamera Modülü,Termal Kamera Modülü Core Soğutmasız |
||
Termografi, AIoT Uygulamaları için Soğutmasız LWIR 256x192 / 12 μm Termal Kamera Çekirdeği
Soğutmasız termal modül olarak da bilinen TIMO212 soğutmasız IR görüntüleme modülü, radyometrik özelliklidir ve kızılötesi temassız sıcaklık ölçümü işlevine sahiptir. 8 ila 14μm arasında değişen uzun dalga kızılötesi (LWIR) spektrumunu yakalayan olağanüstü derecede küçük 256x192 / 12μm levha seviye paketi (WLP) kızılötesi dedektörü içerir.
WLP teknolojisi sayesinde TIMO212 kızılötesi kamera modülü, ultra kompakt yapıya ve hafifliğe ulaşırken, uygun fiyata daha fazla hassasiyet ve üstün görüntü kalitesi sunarak müşterilerin kendi özel gereksinimlerine göre en uygun türü seçmesine olanak tanıyor.
- Üstün SWaP-C Optimizasyonuna Sahip Ultra Minyatür Modül
- Plaka seviyesinde paketlenmiş dedektör + plaka seviyesi optikler + mikro elektromanyetik valf kapağı
- Maksimum maliyet verimliliğiyle temel termal görüntüleme işlevselliği sağlayan en küçük kızılötesi termal modül
- Minyatür cihazlara entegrasyon için ideal olan kompakt boyut, hafiflik ve düşük güç tüketimi
- Esnek Optik Seçenekler, Doğru Sıcaklık Ölçümü
- Farklı uygulama ihtiyaçlarını karşılamak için geniş açı ve telefoto dahil olmak üzere birden fazla lens seçeneği mevcuttur
- ±2°C'ye kadar doğrulukla yüksek hassasiyetli sıcaklık ölçümü; hem bölgesel hem de tam çerçeve sıcaklık izlemeyi destekler
- Kolay Entegrasyon, Hızlı Geliştirme
- Çeşitli gömülü platformlarla uyumlu DVP görüntü arayüzünü destekler
- RoHS 2.0 çevre standartlarıyla uyumlu
| Modeli | TIMO212 |
|---|---|
| Çözünürlük | 256×192 |
| Piksel Boyutu | 12μm |
| Spektral Tepki | 8-14μm |
| Odak Modu | Ücretsiz Odaklanma |
| Objektif (HFOV/FL) | 17,5°/10 mm | 25°/7mm | 56°/3,2 mm | 90°/2,1 mm |
| Ağırlık (g) | 5,1±0,4 | 4,4±0,4 | 2±0,2 | 4,8±0,4 |
| Boyut (mm, FPC olmadan) | 16×14×18 | 16×14×14,6 | 14×12×9,8 | 16×14×15,6 |
| PIN sayısı | 40 PIN |
| Çıkış Verileri | 14bit Ham |
| Kare Hızı | Termografi: 25Hz, Görüntüleme: 50Hz |
| Sıcaklık Ölçüm Aralığı | -20°C~+550°C (-20°C~+150°C | +100°C~550°C) |
| Sıcaklık Ölçümü Doğruluğu | ±2°C / ±%2'den büyük |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C~+60°C |
| Nem | %5~%85 |
| Depolama Sıcaklığı | -45°~+85° |
| Sertifikasyon | RoHS 2.0 / Erişim |
TIMO212 termal görüntüleme modülü, Termografi, Akıllı Donanım, Akıllı Bina, Akıllı Ev, AIoT ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok alanda yaygın olarak kullanılmaktadır.
Kızılötesi dedektörlerin dünya lideri üreticisi ve hizmet sağlayıcısı olan SensorMicro, kızılötesi termal görüntüleme çözümlerinde uzun yıllara dayanan derin deneyime sahiptir. "SensorMicro, Sense More" temel felsefesinin rehberliğinde ve kullanıcı ihtiyaçları doğrultusunda hareket ederek, kızılötesi teknolojisinin tüm potansiyelini ortaya çıkarmaya, dünya çapındaki müşterilere yüksek performanslı ürünler ve profesyonel hizmetler sunmaya kendimizi adadık.
Kızılötesi dalgalar insan gözüyle görülemez. Kızılötesi dedektör / termal görüntüleme sensörü, kızılötesi radyasyona ve termal enerjiye tepki veren ve bunları elektrik sinyallerine dönüştüren, ardından görünür termal görüntüler çıkaran optik-elektrikli bir cihazdır.
WLP, gofret seviyesi paketini ifade eder. Yüksek vakumlu paketlemenin doğrudan tüm MEMS plakası üzerinde tamamlanması, ardından tek bir kızılötesi sensör oluşturmak için çizilmesi ve kesilmesi işlemidir. Metal paket ve seramik paketle birlikte soğutmasız kızılötesi dedektörlerin üç ana paket formatıdırlar.
WLP IR dedektörleri, kızılötesi teknolojisinin tüketici elektroniği pazarına uygulanmasındaki minyatürleştirme ve düşük maliyet gereksinimlerini karşılamak için özel olarak tasarlanmıştır. Gelişmekte olan pazarlarda daha fazla yeni uygulamayı desteklemek için artık çeşitli WLP kızılötesi modül çözümleri sunuyoruz.

