-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
LWIR 120x90 çözünürlük 12μm piksel boyutu düşük güç tüketimi ile termal kamera sensörü modülü
| Çözünürlük | 120x90 | Piksel boyutu | 12μm |
|---|---|---|---|
| Objektif (HFOV/FL) | 50°/ 1,6 mm | Spektral Aralık | 8~14μm LW |
| Odak modu | Ücretsiz odaklanın | Kare Hızı | 25 Hz |
| Vurgulamak | FPA Termal Kamera Sensör Modülü,17μM Termal Kamera Sensör Modülü,120x90 Termal Kamera Modülü |
||
TIMO112, TIMO serisi minyatür kızılötesi modüllerden biridir. Hedef alanın ve ısı dağılımının termal görüntülerini hızlı bir şekilde elde etmek için levha seviyesi optikleri, 120x90 / 12μm levha seviyesi paketi (WLP) dedektörünü ve temel görüntü işleme devresini entegre eder.
TIMO112 termal görüntüleme modülü, optimize edilmiş boyut, ağırlık, güç ve maliyet (SWaP-C) kızılötesi görüntüleme uygulamalarına yöneliktir. Süper minyatür yapısı ve ultra düşük güç tüketimi, maliyet, boyut ve ağırlık konusunda katı gereksinimlere sahip çeşitli akıllı cihazlara, termal görüntüleme cihazlarına veya mobil terminallere entegre edilmeye uygundur.
Artık TIMO serisi termal çekirdekler ve modüller tüketici elektroniği pazarında yaygın olarak kullanılmaktadır. TIMO termal kamera çekirdek modülünün daha fazla terminal ürününe entegre edilmesi daha kolaydır ve müşterilerin maliyetini büyük ölçüde azaltır.
- Üstün SWaP-C Optimizasyonuna Sahip Ultra Minyatür Modül
- Plaka seviyesinde paketlenmiş dedektör + plaka seviyesi optikler + mikro elektromanyetik valf kapağı
- Maksimum maliyet verimliliğiyle minimum termal görüntüleme işlevselliği sağlayan en küçük kızılötesi termal modül
- Minyatür cihazlara entegrasyon için ideal olan kompakt boyut, hafiflik ve düşük güç tüketimi
- Kanıtlanmış Performans ve Hızlı Yanıt
- 9mW kadar az enerji tüketen ultra düşük güç tasarımı
- 25Hz kare hızıyla kusursuz görüntüleme
- Esnek ve Çevre Dostu
- Çeşitli gömülü platformlarla uyumlu SPI görüntü arayüzünü destekler
- RoHS 2.0 çevre standartlarıyla uyumlu
| Modeli | TIMO112 |
|---|---|
| Çözünürlük | 120×90 |
| Piksel Boyutu | 12μm |
| Spektral Tepki | 8~14μm |
| Odak Modu | Ücretsiz Odaklanma |
| Objektif (HFOV/FL) | 50°/ 1,6 mm |
| Ağırlık | 1.8g |
| Boyut (FPC olmadan) | 12,6 mm × 12,6 mm × 8,8 mm |
| PIN sayısı | 40 PIN |
| Çıkış Verileri | 14bit Ham |
| Kare Hızı | 25 Hz |
| Sıcaklık Ölçüm Aralığı | -20°C~+550°C (-20°C~+150°C | +100°C~550°C) |
| Sıcaklık Ölçümü Doğruluğu | ±2°C / ±%2'den büyük |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C~+60°C |
| Nem | %5~%85 |
| Depolama Sıcaklığı | -45°~+85° |
| Sertifikasyon | RoHS 2.0 / Erişim |
TIMO112 kızılötesi kamera modülü, Termografi, Akıllı Donanım, Akıllı Bina, Akıllı Ev, AIoT vb. gibi birçok alanda yaygın olarak kullanılmaktadır.
- Tam Belgeler:Ürün kılavuzları, kurulum kılavuzları ve seçim referansları. Tahmin etmeden başlayın.
- Geliştirme ve Test Yardımı:Örnek Entegre Test, performans değerlendirmesi ve parametre doğrulaması artık daha kolay.
- Gelişmiş Geliştirici Araç Seti:Derin entegrasyon için SDK'lar, API'ler, algoritmalar ve hata ayıklama araçları.
- Uzaktan Teknik Destek:7/24 destek: Kritik sorunlara hızlı yanıt ve zamanında çözüm.
- Garanti:Optimum performansı yeniden sağlamak için orijinal parçalar ve sıkı proses uyumu.
Kızılötesi termal görüntüleme, görünürlüğü düşük ortamlarda bile nesneler hakkında bilgi toplamak, bunların görüntülerini formüle etmek veya nesnelerin sıcaklık bilgilerini almak için kızılötesi radyasyon ve termal enerji kullanma yöntemidir.
Kızılötesi termal görüntüleme sistemi, kızılötesi teknolojinin pasif temassız tespiti ve tanımlanmasıdır. Kızılötesi radyasyonun içinden geçebilen kızılötesi optik sistem aracılığıyla, sahnenin kızılötesi radyasyonunu odak düzlemi dizisi kızılötesi dedektörüne odaklar. Termal dedektör, farklı yoğunluktaki radyasyon sinyalini karşılık gelen elektrik sinyaline dönüştürür ve ardından amplifikasyon ve video işleme yoluyla çıplak gözle gözlemlenebilen kızılötesi görüntüyü oluşturur.

