-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
Akıllı Ev Entegrasyonu için 120x90 Çözünürlük 12μm Piksel Aralığı Kızılötesi Termal Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük | 120x90 | Piksel Aralığı | 12μm |
|---|---|---|---|
| Spektral Aralık | 8~14μm | Sıcaklık Ölçüm Aralığı | -20°C~+550°C |
| Ağırlık (G) | 1.8g | Boyut (mm, FPC olmadan) | 12,6 mm × 12,6 mm × 8,8 mm |
| Vurgulamak | 120x90 Termal Kamera Çekirdeği,Mikro Kızılötesi Termal Kamera Çekirdeği,Akıllı Ev Termal Kamera Çekirdeği |
||
TIMO112 kızılötesi termal modülü, 120x90/12μm wafer seviyesi paketi (WLP) kızılötesi dedektörünü entegre eder ve minimum boyut, ağırlık, güç ve maliyet gerektiren uygulamalar için optimize edilmiştir (SWaP-C).Ultra kompakt yapısı, çeşitli akıllı cihazlara kolay bir şekilde entegre edilmesini sağlar, ısı görüntüleyicileri veya maliyet, boyut ve ağırlık konusunda sıkı gereksinimleri olan mobil terminaller.
Geleneksel sıcaklık ölçüm araçlarıyla karşılaştırıldığında, TIMO112 IR sensör modülü, yaygın termopile dizilerinden daha fazla hassasiyet sunar.Bu termal kamera modülü, katı maliyetli kızılötesi görüntüleme uygulamaları için olağanüstü bir değer sağlar., boyut ve ağırlık gereksinimleri.
-
Son SWaP-C Optimizasyonu ile Ultra-Miniature ModülüWafer düzeyinde paketlenmiş dedektör + wafer düzeyinde optik + mikro elektromanyetik valf kapak
-
Kanıtlanmış Performans ve Hızlı YanıtÇok düşük güç tasarımı (9mW kadar düşük) pürüzsüz 25Hz kare hızı görüntüleme ile
-
Esnek ve çevre dostuÇeşitli gömülü platformlarla uyumlu olan SPI görüntü arayüzünü destekler
| Model | TIMO112 |
|---|---|
| Karar | 120×90 |
| Piksel Boyutu | 12 μm |
| Spektral Yanıt | 8~14μm |
| Odaklama Kipi | Odaklanmaktan kurtul |
| Lens (HFOV/FL) | 50°/1.6mm |
| Ağırlık | 1.8g |
| Boyut (FPC olmadan) | 12.6 mm × 12.6 mm × 8.8 mm |
| PIN numarası | 40PIN |
| Çıktı Verileri | 14 bit RAW |
| Çerçeve Hızı | 25Hz |
| Sıcaklık ölçüm aralığı | -20°C~+550°C |
| Sıcaklık ölçüm doğruluğu | ±2°C / ±2%'den büyük |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C~+60°C |
| Nemlilik | % 5~85% |
| Depolama sıcaklığı | -45°C~+85°C |
| Sertifikasyon | RoHS 2.0 / Reach |
TIMO112 termal kamera modülü, termografi, akıllı donanım, akıllı bina, akıllı ev, AIoT ve çeşitli diğer endüstriyel uygulamalarda yaygın olarak kullanılmaktadır.
- Gereksinim Analizi.
- Senaryo Değerlendirmesi
- Ürün Seçimi
- Özel Çözümler
- Hızlı teslimat.
- Sistem Entegrasyonu ve Testleme
- Teknik Eğitim
- Uygulama Rehberliği
- Uzak teşhis.
- Garanti Servisi.
- Firmware yükseltmeleri.
- Teknik bakım.
Doğada, mutlak sıfırın (-273 ° C) üzerinde sıcaklıkları olan tüm nesneler kızılötesi ışınları yayar.Bir kızılötesi kamera dedektörü kullanarak hedefler ve arka planları arasındaki kızılötesi radyasyon sıcaklık farkını ölçerek, farklı kızılötesi görüntüler (termal görüntüler) elde edilebilir.
Hedeflerden yayılan kızılötesi radyasyon, ısı dedektörünün algılama aralığına girer.Daha sonra genişletilmiş ve çıplak gözle görülebilen kızılötesi görüntüler oluşturmak için işlenmiştir..
Soğutulmamış kızılötesi odak düzlemi dedektörleri, Entegre Dewar Soğutucu Montajı (IDCA) cihazları gerektirmeden oda sıcaklığında çalışır.düşük güç tüketimi, küçük boyutu, hafif ağırlığı, uzun ömrü ve düşük maliyeti. Duyarlılık soğutulmuş dedektörlere uymasa da, maliyet etkinlikleri daha geniş uygulamalar için idealdir.

