-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
256×192 Çözünürlük 12μm Pixel Pitch -20°C ~ +550°C Endüstriyel Sıcaklık Ölçümü için Soğutulmamış Isı Kamera Çekirdekleri
| Çözünürlük | 256×192 | Piksel Aralığı | 12μm |
|---|---|---|---|
| Sıcaklık Aralığı | -20°C~+550°C | Güç Tüketimi | 330mW |
| PCBA Boyutu (mm) | 17×17 | Çıktı Verileri | 14bit Ham |
| Vurgulamak | 120x90 Soğutmasız Termal Dedektör,RoHS Soğutmasız Termal Dedektör |
||
Endüstriyel sıcaklık ölçümü için tasarlanan Mini212G2 kızılötesi modül, -20°C~+550°C sıcaklık ölçüm aralığına ve ±2°C / ±%2 sıcaklık ölçüm doğruluğuna sahiptir.
Mini212G2 soğutmasız kızılötesi minyatür modülü, SensorMicro'nun kendi geliştirdiği TIMO212 kızılötesi modülü üzerine kurulmuştur. Kızılötesi ISP işleme kartının eklenmesi, sıcaklık matrislerinin ve termal görüntülerin doğrudan çıktısını sağlayarak müşterilerin geliştirme iş yükünü önemli ölçüde azaltır. Kompakt boyutu, düşük güç tüketimi ve maliyet verimliliğiyle birden fazla görüş alanı yapılandırmasını destekler ve evrensel bir kontrol arayüzünü entegre ederek endüstriler arasında geniş uygulanabilirlik sağlar.
- Doğrudan Termal Görüntüleme Çıkışlı Minyatür Modül
- Kendi geliştirdiği 256×192/12μm levha düzeyinde kızılötesi dedektörle donatılarak önemli maliyet avantajları sunar
- Ultra kompakt yapısal tasarım: yalnızca 17×17 mm (PCBA) boyutunda, 4 g kadar hafif - kısıtlı alan uygulamaları için ideal
- Entegre ISP işleme kartı ve yeni nesil görüntü algoritmaları doğrudan net termal görüntüler sunarak güçlü çok yönlülük sağlar
- Hassas Tespit, Esnek Yapılandırma
- ±2°C'ye kadar doğrulukla yüksek hassasiyetli sıcaklık ölçümü; noktasal, alan ve tam çerçeve ölçümü destekler
- Çeşitli gözlem gereksinimlerini karşılamak için birden fazla görüş alanı lensi seçeneği mevcuttur
- Kolay Entegrasyon için Zengin Arayüzler
- USB2.0 / MIPI / DVP / BT.656 / LVDS ve diğer dijital video çıkış arayüzlerini sunar
- Endüstri standardı arayüzlerle tam uyumlu
| Modeli | Mini212G2 |
|---|---|
| Çözünürlük | 256×192 |
| Piksel Boyutu | 12μm |
| Spektral Tepki | 8~14μm |
| NETD | ≤50mK |
| Çıkış Verileri | 14bit Ham |
| Kare Hızı | Termografi: 25Hz, Görüntüleme: 50Hz |
| Odak Modu | Ücretsiz Odaklanma |
| Objektif(HFOV/FL) | 17,5°/10 mm | 25°/ 7 mm | 56°/ 3,2 mm | 90°/ 2,1 mm |
| Ağırlık(g) | 7.1 | 6.4 | 4 | 6.8 |
| PCBA Boyutu (mm) | 17×17 |
| Dijital Video Arayüzü | USB2.0 / MIPI / DVP / BT.656 / LVDS |
| Analog Video Arayüzü | CVBS(PAL/NTSC) |
| Çalışma Gerilimi | 3,3V±0,1V |
| Tipik Güç Tüketimi | 330mW |
| Sıcaklık Ölçüm Aralığı | -20°C~+550°C(-20°C~+150°C | +100°C~550°C) |
| Sıcaklık Ölçümü Doğruluğu | ±2°C / ±%2'den büyük |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+70°C |
| Nem | %5~%85 |
| Depolama Sıcaklığı | -45°~+85° |
| Sertifikasyon | RoHS 2.0 / Erişim |
Bu ürün AloT, Makine Görüşü, Endüstriyel Görüş, Güvenlik İzleme, Gece Gözlemi gibi alanları konumlandırıyor.
- AIoT alanında akıllı ev aletleri, giyilebilir cihazlar ve akıllı çevresel monitörler gibi kompakt AIoT cihazlarına entegrasyona son derece uygundur.
- Endüstriyel görüntüleme sektöründe, endüstriyel ekipmanların gerçek zamanlı izlenmesi, lazer işleme ve kaynak senaryoları, yarı iletken algılamalar vb. için kullanılabilir.
- Güvenlik izleme uygulamaları için yasa dışı davetsiz misafirleri tespit edebilir, gerçek zamanlı alarmları tetikleyebilir vb.
SensorMicro basit ama güçlü bir inançla kuruldu: İnovasyon gerçek dünyanın ihtiyaçlarına hizmet etmelidir.
SensorMicro, insanlara ve sistemlere yüzeyin ötesini, altta yatan kalıpları, sorunları ve olasılıkları görme gücü vermek için var.
Görünmez ısıyı görünür gerçeğe dönüştürerek endüstrilerin daha akıllı kararlar almasına, en önemli şeyleri korumasına ve karmaşıklığın üstesinden açıklıkla gelmesine yardımcı oluyoruz.
Kendi kendine yetme ve müşteri odaklı olma konusundaki ısrarımıza kulak vermek, SensorMicro'nun ivme kazanmasının kesin bir reçetesi haline geldi. İşimiz dünyanın büyük bir kısmına yayıldığından, güvenlik, yangınla mücadele, endüstriyel denetim, tıbbi bakım ve makine görüşünden çevresel izleme ve karbon nötrlüğün temel yönlerine kadar tüm cephelerde ilerlemeye devam ederek iş ortaklarımızın akıllı kızılötesi algılamanın tüm potansiyelini açığa çıkarmasına ve yaşamdaki noktaları birleştirmesine yardımcı oluyoruz.
Biz bir kızılötesi teknoloji şirketinden daha fazlasıyız. Sürdürülebilir, etik ve insan odaklı bir gelecek inşa etmeye kararlı insanlardan oluşan bir toplulukuz. Yarattığımız her yenilik pikseli bir sözdür; koruma, güçlendirme ve hizmet etme sözü.
SensorMicro kızılötesi dedektörler / termal kamera çekirdekleri aşağıdakiler gibi birçok endüstride yaygın olarak kullanılmaktadır:
- Termografi: Güç Bakımı, Makine Görme, Bina HVAC, Metalurji Petrokimya, Kestirimci Bakım, Salgın Önleme
- Güvenlik ve İzleme: Güvenli Şehir, Altyapı İzleme, Sınır Güvenliği, Denizde Seyir, Maden Güvenliği
- Yangınla Mücadele ve Kurtarma: Orman Yangınını Önleme, Yangın Önleme, Arama ve Kurtarma
- İHA'ların yükü: Ekipman Denetimi, Uygulama ve Kurtarma, Yangınla Mücadele Uygulaması, Hayvan Gözlemi
- Kişisel Görüş: Açık Havada Eğlence, Hayvan Gözlemi, İcra Devriyesi
- ADAS: Otonom Sürüş, Gelişmiş Sürücü Asistan Sistemi, Özel Araçlar
- AIoT: Akıllı Ev, Akıllı Donanım, Akıllı Bakım, Robotlar
- Diğerleri: Gelişmiş Uçuş Görüş Sistemi, Gaz Algılama, Tarım ve Otlatma, Bilimsel Araştırma
Kızılötesi dedektör sensörleri ve OEM termal kamera çekirdekleri tedarikçisiyiz. Kızılötesi termal görüntüleme endüstrilerinde uzun yıllara dayanan deneyime sahibiz. Müşterilere profesyonel yanıt sağlamak için profesyonel satış sonrası servis ekibimiz var. Herhangi bir soru veya sorun için lütfen istediğiniz zaman bizimle iletişime geçin, ilk kez cevap vereceğiz.

