-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
320x256 Çözüm 30μm Piksel Pitch 10mK NETD MWIR Gaz Sızıntı Algılama için Soğutulmuş Kızılötesi Kamera Modülü
| Çözünürlük | 320x256 / 30μm | Spektral Aralık | 3,2±0,1~3,5±0,1μm |
|---|---|---|---|
| Tipik NETD | 10mK (F1.5) | Kare Hızı | 30Hz/60Hz |
| Ürün Boyutu | 142×58,5×80 mm | Ürün Ağırlığı | ≤680g |
| Vurgulamak | 15mK Kızılötesi Kamera Modülü,900g Kızılötesi Kamera Modülü |
||
LFM330Z6, gaz kaçağı tespiti için özel olarak tasarlanmış, soğutmalı bir kızılötesi termal görüntüleme modülüdür. Pek çok endüstriyel gazın gaz sızıntısını herhangi bir sistemi kapatmaya gerek kalmadan birkaç saniye içinde doğru ve güvenli bir şekilde otomatik olarak tespit edebilmektedir.
Bu kızılötesi gaz kaçağı tespit kamerası, 320x256 / 30μm soğutmalı MWIR kızılötesi dedektör kullanır. Tehlikeli veya ulaşılması zor alanlarda temassız ölçüm avantajı sunarak muayene personelinin güvenliğini sağlar.
Petrokimya endüstrisinde bu kızılötesi termal görüntüleme teknolojisi kullanılarak güvenli üretim, çevre koruma denetimi ve maliyet tasarrufu sağlanabilir.
- Çözünürlük: 320x256
- Piksel Aralığı: 30μm
- NETD 10mK (F1.5), Yüksek Hassasiyet
- Spektral Tepki: 4,2±0,1μm~4,4±0,1μm
- Gazla geliştirilmiş HSM algoritmasıyla donatılmış yüksek etkili piksel hızı
- Çeşitli arayüzleri ve RAW/YUV görüntü çıkışını destekleyin
| Modül modeli | LFM330Z6 |
|---|---|
| Çözünürlük | 320×256 |
| Piksel boyutu | 30μm |
| Spektral tepki | 4,2±0,1μm~4,4±0,1μm |
| Tipik NETD | 10 mK (F1.5) |
| Kare hızı | 30Hz/60Hz |
| Dijital video | Standart: DVP/LVDS/USB2.0 İsteğe bağlı: Cameralink/USB3.0/GigE/SDI/MIPI/Tek modlu fiber/Çok modlu fiber |
| İletişim | Standart: USB2.0/LV-TTL İsteğe bağlı: RS422/CAN/USB3.0/GigE |
| Soğutma süresi (23°C) | ≤8 dk@12V |
| Kararlı güç tüketimi (23 °C) | ≤10W |
| Boyut (mm) | 142×58,5×80 |
| Ağırlık (g) | ≤680 |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C~+71°C |
| Odak uzaklığı | 23mm/55mm |
LFM330Z6 gaz kaçağı tespit termal görüntüleme modülü, profesyonel olarak son derece düşük konsantrasyonlu CO₂ kaçağı senaryolarını hedefleyebilir, temassız, uzun mesafeli ve görsel sızıntı konumlandırması gerçekleştirebilir ve geleneksel tespitin eksikliklerini telafi edebilir. Bu arada CO₂, hidrojen gazının dolaylı tespiti için izleme gazı olarak da kullanılabilir ve bu da ekipmanın uygulama senaryolarını daha da genişletir.
SensorMicro basit ama güçlü bir inançla kuruldu: İnovasyon gerçek dünyanın ihtiyaçlarına hizmet etmelidir.
SensorMicro, insanların ve sistemlerin yüzeyin ötesini, altta yatan kalıpları, sorunları ve olasılıkları görmelerini sağlamak için var.
Görünmez ısıyı görünür gerçeğe dönüştürerek endüstrilerin daha akıllı kararlar almasına, en önemli şeyleri korumasına ve karmaşıklığın üstesinden açıklıkla gelmesine yardımcı oluyoruz.
Kendi kendine yetme ve müşteri odaklı olma konusundaki ısrarımıza kulak vermek, SensorMicro'nun ivme kazanmasının kesin bir reçetesi haline geldi. İşimiz dünyanın büyük bir kısmına yayıldığından, güvenlik, yangınla mücadele, endüstriyel denetim, tıbbi bakım ve makine görüşünden çevresel izleme ve karbon nötrlüğün temel yönlerine kadar tüm cephelerde ilerlemeye devam ederek iş ortaklarımızın akıllı kızılötesi algılamanın tüm potansiyelini açığa çıkarmasına ve yaşamdaki noktaları birleştirmesine yardımcı oluyoruz.
Biz bir kızılötesi teknoloji şirketinden daha fazlasıyız. Sürdürülebilir, etik ve insan odaklı bir gelecek inşa etmeye kararlı insanlardan oluşan bir toplulukuz. Yarattığımız her inovasyon pikseli bir sözdür; koruma, güçlendirme ve hizmet etme sözü.
Tahribatsız muayene için test edilmesi kolaydır ve hasar vermeden hızlı bir şekilde yanıt verilir; bu da maliyetlerden tasarruf sağlar, iş verimliliğini artırır, insan gücü ve ekipman yıpranmasını azaltır.
Tıbbi termografi, insan vücudundaki gizli sorunları bulmakta oldukça etkilidir, radyasyon olmadan %100 güvenlidir, bu da onu erken sağlık taraması için ideal bir araç haline getirir.

