-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
Petrokimya Endüstrisi için 320x256 Soğutulmuş Kızılötesi Gaz Sızıntı tespit kamerası, 30μm Piksel Boyutu ve 10mK NETD
| Stil | Soğutmalı Kızılötesi Modül | Çözünürlük | 320x256 / 30μm |
|---|---|---|---|
| Tipik NETD | 10mK (F1.5) | Spektral Aralık | 3,2±0,1~3,5±0,1μm |
| Kare Hızı | 30 Hz | odak uzaklığı | 23mm/55mm/25-75mm |
| Vurgulamak | 15mK Kızılötesi Gaz Kaçak Tespiti,23mm Kızılötesi Gaz Kaçak Tespit Kamerası |
||
Petrokimya Endüstrisi için 320x256/30 μm Soğutulmuş Gaz Sızıntı Detektörü Kamera 23 mm Lens
Petrokimya endüstrisinde, gaz sızıntısının tespit senaryoları sıklıkla görülür.Geleneksel tespit cihazları sınırlı tespit mesafesine ve düşük tespit verimliliğine sahiptir.Metan ve benzen gibi yaygın uçucu organik bileşiklerin sezgisel ve doğru tanımlanmasını zorlaştıran gaz sızıntıları.
LFM330Z3 gaz sızıntı tespit kamerası, 320x256/30μm MCT soğutulmuş MWIR kızılötesi dedektörünü entegre eder ve orta dalga boyunu 3,2 ila 3,5μm kapsar.Bu soğutulmuş kızılötesi kamera modülü, düzinelerce uçucu organik bileşik (UZB) sızıntısını tespit edebilir, boya üretiminde kullanılan insan yapımı kimyasallar ve bazılarının sağlık için olumsuz etkileri olabilecek soğutucu maddelerdir.
Özellikle VOC gaz sızıntısını tespit etmek için tasarlanan LFM330Z3, metan, benzen ve etanol gibi VOC gazlarının küçük sızıntısını uzaktan ve görsel olarak tespit edebilir.verimli gaz operasyonu izlemesini ve üretim güvenliği uyarısını sağlayan.
Bu termal modülü kullanarak, müfettişler zararlı gaz sızıntısını hızlı bir şekilde tespit edebilir ve güvenli üretim, verimliliğin iyileştirilmesi ve maliyet tasarrufu için çok önemli bir rol oynar.
- çözünürlüğü: 320x256
- Piksel Pitch: 30μm
- NETD 10mK, Yüksek Duyarlılık
- Spektral Yanıt: 3.2μm±0.1μm~3.5μm±0.1μm
- Yüksek güvenilirlik
- Gaz geliştirilmiş HSM algoritması ile küçük sızıntılar açıkça görünür.
- Taşınabilir el cihazları veya 24/7 çevrimiçi izleme için çoklu senaryo uygulaması
- Çeşitli arayüzler ve RAW / YUV görüntü çıkışı ile kolay entegrasyon
| Modül modeli | LFM330Z3 |
|---|---|
| Karar | 320×256 |
| Piksel boyutu | 30 μm |
| Spektral tepki | 3.2±0.1μm ∙3.5±0.1μm |
| Tipik NETD | 10mK (F1.5) |
| Çerçeve hızı | 30Hz |
| Dijital video | Standart: DVP/LVDS/USB2.0 İsteğe bağlı: Cameralink/USB3.0/GigE/SDI/MIPI/Tek mod lif/Çok mod lif |
| İletişim | Standart: USB2.0/LV-TTL İsteğe bağlı: RS422 / CAN / USB3.0 / GigE |
| Kriyo soğutucu | RS058I. |
| Soğutma süresi (23 °C) | ≤8min@12V. ≤6.5min@12V. |
| Sabit güç tüketimi (23 °C) | ≤10W. ≤11W. |
| Boyut (mm) | 142×58.5×80 108×116×73 130×131×80 |
| Ağırlık (g) | 680... 800... 1610 |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C+71°C |
| Fokal uzaklık | 23mm/55mm/25-75mm |
LFM330Z3 gaz sızıntısı algılama termal görüntüleme kamerası, görünmez VOC'ları (uçucu organik bileşikler) görselleştirmek ve aşağıdakileri içeren gaz sızıntısını tespit etmek için kullanılır:
Metan, Etan, Propan, Butan, Pentan, Heksan, Heptan, Oktan, Etilen, Propilen, Izopren, Metanol, Etanol, Butanon, Benzen, Ksilen, EtilbenzenVe bir çok başkaları.
Çeşitli ürün portföyü:Çeşitli entegrasyon gereksinimlerini karşılamak için kızılötesi dedektörler, kamera çekirdekleri ve modüller de dahil olmak üzere çok çeşitli ürün formatları.
Zengin ürün çeşitliliği:Çoklu dizi çözünürlükleri, piksel boyutları, dalga bantları ve lens seçenekleri kombinasyonları çeşitli uygulamalar için daha fazla esneklik sağlar.
Önemli Performans:Açık görüntüleme, kompakt boyut, düşük güç tüketimi, yüksek hassasiyet ve güçlü güvenilirlik, çok çeşitli çevresel zorluklar altında çalışmak için tasarlanmıştır.
Kolay Entegrasyon:Çoklu arayüz seçenekleri entegrasyonu kolaylaştırır ve birden fazla uygulama alanında hızlı gelişim sağlar.
Soğutulmamış kızılötesi odak düzlemi dedektörleri soğutulmuş cihazlara ihtiyaç duymaz ve oda sıcaklığında çalışabilirler.Uzun ömürlü, ve düşük maliyetli.
- Detektör çözünürlüğü
- Piksel boyutu
- NETD
- Resim kalitesi
- Lens seçenekleri
- Güç tüketimi
- Boyut ve ağırlık
- Mekanik ve elektrik arayüzü
- Bütçe

