Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
Soğutmasız Termal Görüntüleme Modülü 256x192 Çözünürlük 12μm Güvenlik ve Termografi için Piksel Aralığı
Ürün ayrıntıları
| Çözünürlük | 256x192 | Sıcaklık Ölçüm Aralığı | -20°C~+550°C |
|---|---|---|---|
| Spektral Aralık | 8~14μm | Piksel Aralığı | 12μm |
| Odak modu | Ücretsiz odaklanın | Kare Hızı | Termografi: 25Hz, Görüntüleme: 50Hz |
| Vurgulamak | Soğutmasız Termal Görüntüleme Modülü 256x192,Güvenlik Kamerası Soğutmasız Termal Görüntüleme Modülü,12uM Piksel Aralığı Termal Kamera Çekirdeği |
||
Ürün Açıklaması
Güvenlik kamerası için soğutulmamış 256x192/12μm ısı görüntüleme modülü
Ürün Genel Görünümü
TIMO212, 8 ila 14μm arasında uzanan uzun dalga kızılötesi (LWIR) spektrumunu yakalayan olağanüstü küçük bir 256x192/12μm wafer seviye paketi (WLP) kızılötesi dedektörü içerir.
Tamamen optimize edilmiş SWaP-C sayesinde, TIMO212 termal kamera modülü, boyut ve ağırlık konusunda sıkı gereksinimlere sahip kızılötesi kameralara entegre edilebilir.
TIMO212 termal kamera modülü, Güvenlik İzleme, Termografi, Giyilebilir Cihazlar, Araç Elektronikleri, Akıllı Ev ve Canlılar Algılama alanlarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Ana Özellikleri
- Son SWaP-C Optimizasyonu ile Ultra-Miniature Modülü
- Wafer düzeyinde paketlenmiş dedektör + wafer düzeyinde optik + mikro elektromanyetik valf kapak
- En küçük kızılötesi termal modülü, maksimum maliyet verimliliği ile temel termal görüntüleme işlevselliğini sağlar
- Küçük boyutlarda, hafif ve düşük güç tüketimi, minyatür cihazlara entegre edilmek için idealdir
- Esnek optik seçenekler, doğru sıcaklık ölçümü
- Çeşitli uygulama ihtiyaçlarını karşılamak için geniş açılı ve telefoto dahil olmak üzere birden fazla lens seçeneği mevcuttur
- ±2°C'ye kadar doğrulukla yüksek hassasiyetli sıcaklık ölçümü; hem bölgesel hem de tam çerçeve sıcaklık izlemesini destekler
- Kolay Entegrasyon, Hızlı Gelişim
- Çeşitli gömülü platformlarla uyumlu DVP görüntü arayüzünü destekler
- RoHS 2.0 çevre standartlarına uygun
Ürün Özellikleri
| Model | TIMO212 |
|---|---|
| Karar | 256×192 |
| Piksel Boyutu | 12 μm |
| Spektral Yanıt | 8-14μm |
| Odaklama Kipi | Odaklanmaktan kurtul |
| Lens (HFOV/FL) | 17.5°/10mm 25°/7mm 56°/3.2mm 90°/2.1mm |
| Ağırlık (g) | 5.1±0.4 4.4±0.4 2±0.2 4.8±0.4 |
| Boyut (mm, FPC olmadan) | 16×14×18 16×14×14.6 14×12×9.8 16×14×156 |
| PIN numarası | 40PIN |
| Çıktı Verileri | 14 bit RAW |
| Çerçeve Hızı | Termografi: 25Hz, Görüntüleme: 50Hz |
| Sıcaklık ölçüm aralığı | -20°C~+550°C |
| Sıcaklık ölçüm doğruluğu | ±2°C / ±2%'den büyük |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C~+60°C |
| Nemlilik | % 5~85% |
| Depolama sıcaklığı | -45°C~+85°C |
| Sertifikasyon | RoHS 2.0 / REACH |
Endüstriyel Uygulamalar
TIMO212 termal görüntüleme modülü, Güvenlik İzleme, Termografi, Giyilebilir Cihazlar, Araç Elektronikleri, Akıllı Ev ve Canlı Varlıkların tespitinde uygulanır.
Ürün Dizimiz
- Yüksek duyarlılık ve mükemmel performans
- Kızılötesi endüstrisinde dünya lider teknolojisi
- Çeşitli kızılötesi dedektörleri mevcuttur - hem soğutulmamış hem de soğutulmuş IR dedektörleri farklı formatlarda ve piksel boyutlarında
- Hızlı teslimatı sağlamak için seri üretim - yıllık milyonlarca dedektöre kadar üretim kapasitesi olan üç üretim hattı
Sıkça Sorulan Sorular
Doğru kızılötesi dedektör çözünürlüğünü nasıl seçebilirim?
Bu, ürünlerinizin gerçek ihtiyaçlarına ve uygulamalarına bağlıdır ve fiyat da dikkate alınması gereken bir faktördür.120x90 gibi daha düşük çözünürlüklü kızılötesi dedektörleri seçebilirsinizUzaktan izleme gibi özel amaçlar için çok net görüntülere ihtiyacınız varsa, 1280x1024 yüksek çözünürlüklü kızılötesi dedektörleri seçebilirsiniz.
Termal görüntüleme için doğru sahte rengi nasıl seçebilirim?
- Gri beyaz, küçük sıcaklık farklılıkları olan hedefler için daha uygundur.
- Kırmızı ve mavi, problem noktalarının bulunması gereken sahneler için daha uygundur.
- Demir kırmızı, enerji endüstrisinin standart renk paletidir.
Uygun bir kızılötesi termal kamera lensini nasıl seçebilirim?
- Standart lens uygun mesafeden normal hedeflere ulaşabilir.
- Teleobjektifler, uzun mesafelerden bakılması gereken nispeten küçük hedefler için uygundur
- Geniş açılı lens, yakın mesafelerdeki nesneleri daha ayrıntılı görmek için daha iyidir.
- Makro lens, çip devreleri gibi çok küçük hedefleri yakın mesafelerde görmek içindir.
Önerilen Ürünler

