Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ 12 m plug in thermal camera module ] eşleşme 33 Ürünler.
PLUG612 Sıcak Kamera Modülü Gözlem Kamerası için Soğutulmamış VOx LWIR 640x512/12μm
| Tip: | Soğutmasız Kızılötesi Modül |
|---|---|
| Kare Hızı: | 9Hz/25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü 1280x1024 12μm Termal Görüntüleme Çekirdeği
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
İtfaiye Termal Kamera Modülü Soğutulmamış LWIR Termal Modülü 640x512/12μm
| Tip: | Soğutmasız Kızılötesi Modül |
|---|---|
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
| Tipik Güç Tüketimi: | <1,2W |
Yüksek Çözünürlüklü VOx Kızılötesi Termal Kamera Modülü LWIR 8~14μm Spektral Aralık
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
VOx Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü Soğutmasız LWIR 1280x1024 / 12μm
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
VOx Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü Soğutmasız LWIR 1280x1024 / 12μm
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
30~180mm Zoom Lensli 1280x1024 12μm HD Termal Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Hafif Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü 1280x1024 12μm
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Çoklu mercekli soğutulmamış kızılötesi termal güvenlik kamera modülü
| Tip: | Soğutmasız Kızılötesi Modül |
|---|---|
| Tipik Güç Tüketimi: | <1,2W |
| NETD: | <30mK |
Çoklu mercekli soğutulmamış kızılötesi termal güvenlik kamera modülü
| Tip: | Soğutmasız Kızılötesi Modül |
|---|---|
| Tipik güç tüketimi: | <1.2W |
| NETD: | <30mK |

