Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ 1280x1024 thermal imaging module ] eşleşme 103 Ürünler.
Net Görüntüleme ve AIoT Uygulaması için LWIR 640X512 / 12μm Termal Görüntüleme Çekirdeği
| Sıcaklık Aralığı: | -20°C~+550°C (Özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Sıcaklık Doğruluğu: | ±3°C veya ±3% |
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
Hızlı Entegrasyon için 640x512 12μm Kızılötesi Termal Kamera Modülü PLUG612R LWIR
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Minyatür VOx FPA Termal Görüntüleme Kamerası Çekirdeği 120x90 / 17μm
| Spektral aralık: | 8~14μm |
|---|---|
| NETD: | ≤60mK |
| Çözünürlük: | 120x90 |
1280x1024 12μm Soğutmalı IR Kamera Modülü Çekirdek Uzun Menzilli Algılama
| Yüksek çözünürlük: | 1280x1024 |
|---|---|
| Piksel aralığı: | 12μm |
| Kare hızı: | 50Hz/100Hz |
1280x1024 12μm Soğutmalı Kamera Modülleri Çekirdekler
| teknoloji: | MCT / HgCdTe |
|---|---|
| Çözünürlük: | 1280x1024 / 12μm |
| NETD: | ≤20mK |
Yüksek Çözünürlüklü OEM Soğutmalı Kamera Modülü 1280x1024 / 12μm MCT MWIR
| Çözünürlük: | 1280x1024 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 12μm |
| NETD: | ≤20mK |
Soğutmalı Termal Modül Kamera Çekirdeği 1280x1024 12μM Yüksek Termal Hassasiyet
| Yüksek çözünürlük: | 1280x1024 |
|---|---|
| Piksel aralığı: | 12μm |
| Kare hızı: | 50Hz/100Hz |
MegaPixel Soğutulmamış LWIR Termal Kamera Çekirdek 1280x1024/12μm
| Çözünürlük: | 1280x1024 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
VOx Soğutmasız kızılötesi Kamera Modülü LWIR Yüksek Çözünürlük 1280x1024
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Net Termal Görüntüleme ile 640x512 / 17μm Kızılötesi Kamera Modülü Çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 17μm |
| Boyut: | 44,5x44,5x33,6 mm |

