Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ 15 m cooled infrared detector ] eşleşme 113 Ürünler.
PLUG-R Serisi Kızılötesi Kamera Çekirdek Soğutulmamış Termal Kamera Modülü 400x300/17μm
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Sıcaklık Ölçüm Aralığı: | -20°C~550°C |
| NETD: | <30mK |
GAVIN330 MWIR Soğutmalı Kamera Modülleri 320x256 30μm Çeşitli Zoom Lens Seçenekleri
| Dedektör Çözünürlüğü: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| Boyut: | 150x67x80mm |
| Yüksek Hassasiyet: | ≤10mK |
Yüksek Kare Hızı MWIR Termal Görüntüleme Modülü Soğutmalı HgCdTe 640x512 15μm
| Tip: | Soğutmalı Kamera Modülü |
|---|---|
| Teknoloji: | MCT/HgCdTe |
| Çözünürlük: | 640x512/15μm |
GAVIN615L Soğutmalı Termal Görüntüleme Modülü T2SL LWIR Kolay Entegrasyon
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 15μm |
| Yüksek Hassasiyet: | ≤25mK |
400x300 Sıcaklık Ölçümlü 17μm Kızılötesi Termal Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
3.2μm~3.5μm MWIR Soğutulmuş FPA Kızılötesi Detektörü, Metan Gazı Sızıntılarını tespit etmek için 640x512 çözünürlüğü ile
| Spektral aralık: | 3,2±0,1~3,5±0,1μm |
|---|---|
| Ağırlık (G): | ≤235g |
| İşlev: | Gaz Kaçağı Tespiti |
640x512 15μm T2SL LWIR Termal Kamera Modülü Yüksek Çözünürlüklü GAVIN615L
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK |
| Spektral Aralık: | 7,7~9,5μm LW |
Tıbbi Termal Görüntüleme Kızılötesi Kamera Çekirdeği 384x288 17um
| Çözünürlük: | 384x288 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 0.85W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Yüksek Hassasiyetli 25mK NETD Gaz Kaçağı Tespiti için 640×512/15μm Soğutmalı MWIR Termal Görüntüleme Dedektörü
| Spektral aralık: | 3,2±0,1~3,5±0,1μm |
|---|---|
| Tipik NETD: | 25mK (F1.5) |
| Dedektör çözünürlüğü: | 640x512 |
GAVIN330 MWIR Soğutulmuş Isı Görüntüleyici Modülü Yüksek Güvenilirlik 320x256/30μm
| Çözünürlük: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| Malzeme: | MCT |
| NETD: | ≤10mK |

