Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ 400x300 thermal imaging system ] eşleşme 92 Ürünler.
ADAS için Soğutmasız FPA Termal Görüntüleme Dedektörü 8~14μm
| Çözünürlük: | 400x300 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Soğutmasız Termal Görüntüleme Modülü 256x192 Çözünürlük 12μm Güvenlik ve Termografi için Piksel Aralığı
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Sıcaklık Ölçüm Aralığı: | -20°C~+550°C |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
256x192 çözünürlüğü ve düşük 330mW güç tüketimi için 12μm piksel pitch ile soğutulmamış termal görüntüleme modülü
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 330mW |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Küçük Boy Uzun Dalga Termal Görüntüleme Çekirdeği 400x300 COIN417G2
| Çözünürlük: | 384x288 /17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Net Görüntüleme ve AIoT Uygulaması için LWIR 640X512 / 12μm Termal Görüntüleme Çekirdeği
| Sıcaklık Aralığı: | -20°C~+550°C (Özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Sıcaklık Doğruluğu: | ±3°C veya ±3% |
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
Kompakt Entegrasyon için 120x90 Çözünürlük ve 12μm Piksel Aralığı ile Minyatür VOx FPA Termal Görüntüleme Kamerası Çekirdeği
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
|---|---|
| Kare Hızı: | 25 Hz |
| Çözünürlük: | 120x90 |
GAVIN330 MWIR Soğutulmuş Isı Görüntüleyici Modülü Yüksek Güvenilirlik 320x256/30μm
| Çözünürlük: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| Malzeme: | MCT |
| NETD: | ≤10mK |
Keskin Termal Görüntüleme LWIR Kızılötesi Kamera Modülü 640x512 12μm Drone için
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0.7w |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
LWIR Soğutmasız Kızılötesi Dedektörlü COIN Serisi Termal Kamera Modülü 400x300 / 17μm
| Teknoloji: | Kızılötesi |
|---|---|
| Malzeme: | Vanadyum Oksit |
| Çözünürlük: | 400x300/17μm |
Gözetim için Termal Güvenlik Kamerasına Entegre 400x300 / 17μm Termal Kamera Çekirdeği
| Tip: | Soğutmasız Kamera Modülü |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |

