Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ 400x300 thermal imaging system ] eşleşme 92 Ürünler.
Soğutmasız FPA Termografik Termal Kamera Çekirdeği 400x300 17um
| Çözünürlük: | 384x288 /17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Vücut Sıcaklığı Ölçümü için 400x300 17μm Ateş Tarama Kamerası Modülü
| Çözünürlük: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Ateş Algılama İçin Soğutmasız VOx Termal Kamera
| Çözünürlük: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Çeşitli Akıllı Görüntü Algoritmasına Sahip Soğutmasız Termal Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 384x288 /17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Soğutmasız Termal Kamera Modülü 640x512 12μM Uzun Dalga Kızılötesi
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 0.8W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Termal Görüntüleme ve Termografi için 800x600 17μm Soğutulmamış Kızılötesi Detektör
| Çözünürlük: | 800x600 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Boyut: | 35x25x7,4 mm |
Net Termal Görüntüleme ile 640x512 / 17μm Kızılötesi Kamera Modülü Çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 17μm |
| Boyut: | 44,5x44,5x33,6 mm |
Hızlı Entegrasyon için 640x512 12μm Kızılötesi Termal Kamera Modülü PLUG612R LWIR
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
OEM IR Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü Uzun Menzilli Algılama
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Soğutmasız Termal Gözetim Kamera Modülü LWIR 640x512 17μm
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Kamera Lensi: | Çoklu Mevcut |

