Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ 400x300 thermal imaging system ] eşleşme 56 Ürünler.
SF6/NH3 gaz sızıntılarının tespiti için 320x256 çözünürlük ve 30μm piksel boyutu ile LWIR Soğutulmuş Kızılötesi Detektör
| Spektral aralık: | 10,3±0,1μm~10,9±0,1μm |
|---|---|
| Soğutma süresi (23°C): | ≤7 dk@24V |
| Dedektör çözünürlüğü: | 320x256 |
640x512/12μm Soğutmasız Kızılötesi Kamera Çekirdeği İHA Yükleri İçin Küçük Boyut
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0.7w |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Ultra Net Soğutmalı MWIR Kamera Çekirdeği
| İçin kullanılır: | Gözetleme kamerası |
|---|---|
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
| Kare hızı: | 50Hz/100Hz |
T2SL Entegre Dewar Soğutucu Grubu Çift Bant Soğutmalı IR Dedektörü
| Çözünürlük: | 320x256 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 30um |
| Kararlı Güç Tüketimi: | <9W |
Entegre Döner Stirling Döngüsü Cryocooler Düzeneği Düşük Tüketim
| soğutma gücü: | (@77K@20°C)>550mW |
|---|---|
| Kararlı Güç Tüketimi: | <7W (250mW@77K@20°C) |
| Çalışma Sıcaklığı: | -45°C~+85°C |
15μm 640x512 Soğutmalı IR Dedektör Entegrasyonu MCT MWIR Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 640x512/15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK |
| Spektral aralık: | 3,7~4,8μm |

