Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ flexible uncooled thermal security camera ] eşleşme 43 Ürünler.
İHA Yükleri İçin Soğutmasız Kızılötesi Kamera Modülü 640x512 17μM
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Kamera merceği: | Çoklu Mevcut |
| Ağırlık: | <90g |
PLUG-R Termografili Soğutmasız LWIR Radyometrik Kızılötesi Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Kare Hızı: | 25Hz/30Hz |
| NETD: | <30mK |
Hafif Ağırlıklı Soğutulmamış Kızılötesi Termal Kamera Modülü 256x192/12μm
| Sıcaklık Aralığı: | -20°C~+150°C (Özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Çözünürlük: | 256x192/12μm |
| Kare Hızı: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
Tamamen Optimize Edilmiş SWaP-C Soğutmasız Mikrobolometre Kamera Dedektörü 256x192 / 12μm
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 12μm |
| Tip: | Mikrobolometre |
PLUG1212 Tüm Hava Koşulları İçin Yüksek Kararlılık 1280x1024 Soğutmasız Kızılötesi Modül
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Esnek Termal Görüntüleme Çözümleri için 1280x1024 12μm Soğutulmamış VOx Mikrobolometre Modülü
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Endüstriyel Termografi LWIR Termal Kamera Modülü Soğutmasız 400x300 17μM
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Kare oranı: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Endüstriyel Termografi için 640x512 17μm Kızılötesi Termal Kamera Modülü Çekirdeği
| Sıcaklık Aralığı: | -20℃~+550℃ (Özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Sıcaklık Doğruluğu: | ±2℃ veya ±2% |
| Çözünürlük: | 640x512/17μm |
Termal Görüntüleme ve Termografi için 800x600 17μm Soğutulmamış Kızılötesi Detektör
| Çözünürlük: | 800x600 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Boyut: | 35x25x7,4 mm |
Net Termal Görüntüleme ile 640x512 / 17μm Kızılötesi Kamera Modülü Çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 17μm |
| Boyut: | 44,5x44,5x33,6 mm |

