Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ flexible uncooled thermal security camera ] eşleşme 43 Ürünler.
Zorlu Ortamlar için Yüksek Hassasiyetli VOx Termal Sensör 400x300 / 17μm
| Sensör: | FPA Vanadyum Oksit |
|---|---|
| boyut: | 30x19,8x7,32 mm |
| tip: | Soğutmasız Mikrobolometre |
LC260 256x192/12μm İnsan vücut sıcaklığını ölçmek için termal kamera çekirdeği
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 12μm |
| Sıcaklık Aralığı: | 20°C~50°C |
Manual 4V ~ 6V sabit odaklı termal kamera çekirdeği Athermal 19mm/24mm
| Ağırlık: | 67g |
|---|---|
| Çözünürlük: | 640 × 512 |
| Sabit Odaklı Atermal: | 19 mm/24 mm |
Net Görüntüleme Drone Termal Kamera Modülü Soğutmasız LWIR Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Tipik NETD: | ≤40mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Ateş tespiti için termal kamera, soğutulmamış LWIR termal modülü 400x300/17μm
| Çözünürlük: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
LWIR Soğutmasız Kızılötesi Dedektörlü COIN Serisi Termal Kamera Modülü 400x300 / 17μm
| Teknoloji: | Kızılötesi |
|---|---|
| Malzeme: | Vanadyum Oksit |
| Çözünürlük: | 400x300/17μm |
Güvenlik / İzleme için 30mK Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler 50Hz 60Hz
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
OEM IR Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü Uzun Menzilli Algılama
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
RS046H Split Stirling Soğutuculu Esnek MWIR Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
| Çözünürlük: | 640x512/15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK (F2); ≤18mK (F4) |
| Spektral Aralık: | 3,7~4,8μm MW |
20mK NETD Optik Gaz Görüntüleme Dedektörü, 320x256 Çözünürlük ve 10.3-10.9μm Spektral Aralığı
| *MTTF: | ≥10000 saat |
|---|---|
| İşlev: | Gaz Kaçağı Tespiti |
| NETD: | 20mk (F1.5) |

