Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ high resolution thermal camera module ] eşleşme 494 Ürünler.
Akıllı telefon bağlantılı, soğutmasız 256×192/12μm Termal Kamera, Elektrikli Sıcak Noktalar ve Mobil Uygulamalar için
| Kızılötesi Dedektör Çözünürlüğü: | 256×192/12μm |
|---|---|
| Çıktı Verileri: | 14bit Ham |
| Model Numarası: | ±2°C / ±%2'den büyük |
Akıllı telefon uyumlu 25Hz 256×192/12μm Kızılötesi Termal Görüntüleme Modülü Takılabilir Termal Kamera
| Kızılötesi Dedektör Çözünürlüğü: | 256×192/12μm |
|---|---|
| Objektif (HFOV/FL): | 56°/ 3,2 mm |
| Çıktı Verileri: | 14bit Ham |
Çeşitli IR Lenslere Sahip VOx Soğutmasız Termal Kamera Çekirdeği Uzun Dalga
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Kare oranı: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| Sıcaklık Aralığı: | -20℃~+550℃ (Özelleştirilebilir) |
Karbon Monoksit tespiti için 10mK NETD ve 320x256 çözünürlüklü soğutulmuş optik gaz görüntüleme MWIR Kamera Modülü
| NETD: | 10mK (F1.5) |
|---|---|
| İşlev: | Gaz Kaçağı Tespiti |
| Spektral aralık: | 4,5±0,1μm~4,7±0,1μm |
10mK NETD'ye sahip, Optik Gaz Görüntüleme ve Gaz Kaçağı Tespiti için 320x256/30µm Soğutmalı Kızılötesi MWIR Kamera Modülü
| Kare Hızı: | 30 Hz |
|---|---|
| Çözünürlük: | 320x256 / 30μm |
| Spektral Aralık: | 3,2±0,1~3,5±0,1μm |
MCT MWIR Orta Dalga Soğutmalı Termal Görüntüleme Modülü 640x512 15μM
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Spektral aralık: | 3,7~4,8μm MW |
Lineer LWIR Termal Kamera Çekirdek Soğutmasız 400x300 50Hz
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Kare oranı: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Yonga Seviyesi Drone Termal Kamera Çekirdeği Soğutmasız 640x512/12µm
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0.7w |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Vanadyum Oksit Soğutmasız Drone Termal Kamera Çekirdeği Minik Boyut 640x512 30Hz
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0.7w |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Kızılötesi Kameraya Entegre LWIR VOx Termal Görüntüleme Modülü 640x512
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |

