Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ high resolution thermal camera module ] eşleşme 494 Ürünler.
EO-IR Sistemlerine Entegre Soğutmalı 640x512 15μm LWIR Kızılötesi Dedektör
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 15μm |
| Kararlı Güç Tüketimi: | <8W |
Güvenlik / İzleme için 30mK Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler 50Hz 60Hz
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
EO-IR Sistemleri Entegre LWIR Soğutmalı Kızılötesi Dedektör 640x512 15μM
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 15μm |
| Kararlı Güç Tüketimi: | <8W |
Harici Elektronik Bölünmüş Entegre Dewar Soğutucu Grubu Küçük Boy
| soğutma gücü: | (@100K@20°C)>400mW |
|---|---|
| Kararlı Güç Tüketimi: | <3,5W (130mW@100K@20°C) |
| Çalışma Sıcaklığı: | -45°C~+85°C |

