Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ high resolution thermal camera module ] eşleşme 494 Ürünler.
9.1 / 13 / 19mm Lensli Ultra Kompakt Soğutmasız Termal Modül
| Çözünürlük: | 384x288 /17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
USB2.0 Arayüzlü ve Hızlı Entegrasyon için 25Hz Kare Hızına Sahip 256×192/12μm Soğutmasız Termal Görüntüleme Modülü
| Kızılötesi Dedektör: | 256×192/12μm |
|---|---|
| Dijital Video Arayüzü: | USB2.0 |
| Depolama Sıcaklığı: | -45°C~+85°C |
Tam olarak SWaP 256×192/12μm Kızılötesi Kamera Modülü, 300mW Güç Tüketimi ve Güvenlik İzleme için USB2.0 Arayüzü
| Objektif (HFOV/FL): | 56°/ 3,2 mm |
|---|---|
| Dijital Video Arayüzü: | USB2.0 |
| Kızılötesi Dedektör: | U soğutmalı LWIR FPA 256×192/12μm |
320x256 çözünürlük 10.3-10.9μm Spektral Aralık 20mK NETD Gaz Sızıntı Algılama için Soğutulmuş Isı Görüntüleme Modülü
| Spektral aralık: | 10,3±0,1μm~10,9±0,1μm |
|---|---|
| Dedektör çözünürlüğü: | 320x256 |
| İletişim: | Standart: USB2.0/LV-TTL; İsteğe bağlı: RS422/CAN/USB3.0/GigE |
Kararlı Performans Soğutmasız 1280x1024 12μm Kızılötesi Termal Görüntüleme Modülü
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
400x300 17μm Termal Kamera Çekirdek Termal Görüntüleme Ateş Tarama Sistemi
| Çözünürlük: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
LWIR 400x300 / 17μm ile Ateş Algılama için Soğutmasız Termal Kamera
| Çözünürlük: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Soğutulmamış Kızılötesi Kamera Modülü 256×192/12μm Tüketici Elektronikleri için Piksel Boyutu
| Objektif(HFOV/FL): | 56°/ 3,2 mm |
|---|---|
| Depolama Sıcaklığı: | -45°C~+85°C |
| Spektral tepki: | 8~14μm |
Kişisel Gece Görüşü için LWIR Soğutmasız 640x512 12μM Termal Görüntüleme Modülü
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Endüstriyel Termografi için Yüksek Çözünürlüklü Soğutmasız VOx Termal Görüntüleme Modülü
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |

