Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ thermal imaging security camera 400x300 ] eşleşme 67 Ürünler.
Soğutmasız Uzun Dalga Kızılötesi Sensörler 400x300 17μm Vanadyum Oksit Malzeme
| Çözünürlük: | 400x300 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 17μm |
| Tip: | Mikrobolometre |
PLUG-R Serisi Kızılötesi Kamera Çekirdek Soğutulmamış Termal Kamera Modülü 400x300/17μm
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Sıcaklık Ölçüm Aralığı: | -20°C~550°C |
| NETD: | <30mK |
VOx Soğutmasız Kızılötesi Kamera Modülü 400x300 / 17μm Hızlı Geliştirme
| Çözünürlük: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Endüstriyel Termografi ile OEM LWIR Termal Kamera çekirdeği Soğutmasız 400x300 17μM
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Kare oranı: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Endüstriyel Termografi LWIR Termal Kamera Modülü Soğutmasız 400x300 17μM
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Kare oranı: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Termografik Kamera için VOx Soğutmasız Kızılötesi Dedektör 400x300
| Resolution: | 400x300 |
|---|---|
| Pixel Size: | 12μm |
| NETD: | <30mK |
LWIR Soğutmasız Kızılötesi Dedektörlü COIN Serisi Termal Kamera Modülü 400x300 / 17μm
| Teknoloji: | Kızılötesi |
|---|---|
| Malzeme: | Vanadyum Oksit |
| Çözünürlük: | 400x300/17μm |
LWIR 400x300 / 17μm ile Ateş Algılama için Soğutmasız Termal Kamera
| Çözünürlük: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Endüstriyel Termografi ile Soğutmasız LWIR Termal Kamera Modülü 400x300 60Hz
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Kare oranı: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
400x300 Sıcaklık Ölçümlü 17μm Kızılötesi Termal Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |

