Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ thermal imaging security camera 400x300 ] eşleşme 67 Ürünler.
Çeşitli Akıllı Görüntü Algoritmasına Sahip Soğutmasız Termal Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 384x288 /17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
LWIR Soğutulmamış Kızılötesi Kamera Çekirdek 1280x1024/12μm Açık Isı Görüntüleme ile
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
| NETD: | <30mK |
Net Termal Görüntüleme ile 640x512 / 17μm Kızılötesi Kamera Modülü Çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 17μm |
| Boyut: | 44,5x44,5x33,6 mm |
400x300 17μm Compact COIN Serisi Soğutmasız Termal Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 400x300/17μm |
|---|---|
| Sıcaklık: | -20°C~+150°C (Özelleştirilebilir) |
| NETD: | <40mK |
400x300 17μm LWIR Termal Kamera Modülü, Endüstriyel Termografi ile Soğutmasız
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Kare Hızı: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Ateş Algılama için VOx Termal Kamera, LWIR Kamera Çekirdeği 400x300 / 17μm
| Çözünürlük: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Bina HVAC Güvenliği için LWIR Termal Kamera Çekirdeği Soğutmasız 400x300
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Kare oranı: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
VOx LWIR Ateş Tarama Termal Kamera Çekirdeği Soğutmasız 400x300 17μm
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm LW |
Endüstriyel Termografi ile Soğutmasız 400x300 17μm LWIR Termal Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Kare oranı: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Yapı Denetimi için Soğutmasız LWIR Termal Kamera Çekirdeği 400x300 17μM
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Kare oranı: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |

