Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ uncooled thermal security camera core ] eşleşme 305 Ürünler.
VOx Soğutmasız Kızılötesi Kamera Modülü 400x300 / 17μm Hızlı Geliştirme
| Çözünürlük: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Endüstriyel Termografi ile Soğutmasız LWIR Termal Kamera Modülü 400x300 60Hz
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Kare oranı: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
GAVIN330 MWIR Soğutmalı Kamera Modülleri 320x256 30μm Çeşitli Zoom Lens Seçenekleri
| Dedektör Çözünürlüğü: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| Boyut: | 150x67x80mm |
| Yüksek Hassasiyet: | ≤10mK |
Termal Görüntüleme ile Soğutmasız VOx Araç Üstü Termal Kamera 384x288
| Çözünürlük: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü 1280x1024 12μm Termal Görüntüleme Çekirdeği
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
N-Driver Araç Üstü Termal Kamera Soğutmasız 384x288 / 17μm
| Çözünürlük: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
LWIR 256x192 12um FPA Minik Kızılötesi Mikrobolometre Kamera
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 700mW |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
1280x1024 12μm HD Termal Kamera Modülü Çekirdek Uzun Menzilli Algılama
| Yüksek çözünürlük: | 1280x1024 |
|---|---|
| Spektral aralık: | 3,7~4,8μm MW |
| NETD: | ≤20mK |
Soğutmasız Kızılötesi Termal Dedektörlü Hızlı Entegrasyon Drone Termal Kamera
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,7W |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
640x512 12μm Soğutmasız Kızılötesi Dedektör LWIR Kızılötesi Görüntüleme Sensörü
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |

