Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ uncooled thermal security camera core ] eşleşme 305 Ürünler.
Soğutmasız LWIR Kızılötesi Termal Görüntüleme Modülü 640x512 / 12μm
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Esnek Termal Görüntüleme Çözümleri için 1280x1024 12μm Soğutulmamış VOx Mikrobolometre Modülü
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Net Görüntüleme ve AIoT Uygulaması için LWIR 640X512 / 12μm Termal Görüntüleme Çekirdeği
| Sıcaklık Aralığı: | -20°C~+550°C (Özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Sıcaklık Doğruluğu: | ±3°C veya ±3% |
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
Bina Denetimi IR Kamera Modülü Termal Görüntüleme Çekirdeği 640x512 / 17μm
| Teknoloji: | kızılötesi |
|---|---|
| Malzeme: | Vanadyum Oksit |
| Boyut: | 44,5x44,5x36,6 mm |
640x512 / 12μm LWIR Termal Modül Soğutmasız Çoklu Standart Arayüzler
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
120×90 Çözüm 12μm Piksel Boyutu Evrensel Kontrol Arayüzleri ile Soğutulmamış LWIR Termal Kamera Modülü
| Dijital Video Arayüzü: | USB2.0 |
|---|---|
| Objektif (HFOV/FL): | 50°/1,6 mm |
| Çıktı Verileri: | 14bit Ham |
640x512/12μm FPA Soğutulmamış Kızılötesi Detektör Termal Görüntüleme
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Termal Görüntüleme ve Termografi için 800x600 17μm Soğutulmamış Kızılötesi Detektör
| Çözünürlük: | 800x600 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Boyut: | 35x25x7,4 mm |
400x300 12μm Termal Kızılötesi Dedektörler Termografi için Soğutmasız VOx Mikrobolometre
| Boyut: | 18x16x2,8 mm |
|---|---|
| Ağırlık: | <1.5g |
| Çözünürlük: | 400x300 |
Tıbbi teşhis için LWIR Ateş Tarama Termal Kamera Modülü 400x300/17μm
| Çözünürlük: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |

