Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ uncooled thermal security camera core ] eşleşme 305 Ürünler.
Hızlı Entegrasyon MCT MWIR Soğutulmuş Isı Modülü 640x512/15μm
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Spektral aralık: | 3,7~4,8μm MW |
256×192/12μm çözünürlüklü USB2.0 Arabirimi ve Odaklanmaz Tasarımlı Plug-in Termal Kamera
| Kızılötesi Dedektör Çözünürlüğü: | 256×192/12μm |
|---|---|
| Sıcaklık Ölçüm Aralığı: | -20°C~+550°C |
| Dijital Video Arayüzü: | USB2.0 |
Güvenlik İzleme MWIR Soğutulmuş Kızılötesi Detektör 640x512/15μm
| Başvuru: | Güvenlik İzleme |
|---|---|
| Teknoloji: | Kızılötesi Termal Görüntüleme |
| Spektral Aralık8~14μm: | 3,7~4,8μm MW |
PLUG1212 Ultra Net Termal Görüntüleme için Soğutmasız HD LWIR 1280x1024/12μm Modülü
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
OEM Soğutulmuş MWIR 320x256/30μm Kızılötesi Kamera Modülü
| Tip: | Soğutmalı AD Modülleri |
|---|---|
| Çözünürlük: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤9mK |
Odak Düzlemi Dizisi Soğutmasız Kızılötesi Dedektör 400x300 / 17μm VOx Malzemesi
| Tip: | Mikrobolometre |
|---|---|
| Çözünürlük: | 400x300 |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Ultra Net Termal Görüntüleme için 1280x1024/12μm Soğutmasız Kızılötesi Modül
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Mini Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler 400x300 / 12μm
| Boyut: | 18x16x2,8 mm |
|---|---|
| Ağırlık: | <1.5g |
| Tip: | Mikrobolometre |
OEM Soğutmalı Kamera Modülleri 320x256 30μm Kızılötesi Kamera Modülü
| Boyut: | 142x58,5x71 mm |
|---|---|
| Çözünürlük: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤9mK |

