Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ uncooled thermal surveillance camera module ] eşleşme 141 Ürünler.
12μm Pixel Pitch LWIR Kamera, VPC/ USB3.0/ GigE/ Cameralink Uzantı Bileşenleri ile
| Ağırlık: | 67g |
|---|---|
| Tipik NETD: | <40mK |
| Piksel Aralığı: | 12μm |
LWIR VOx FPA Termal Kamera Sensör Modülü Güçlü Çevresel Uyarlanabilirlik
| Çözünürlük: | 640x512/17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤40mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Yapı Denetimi için Soğutmasız LWIR Termal Kamera Çekirdeği 400x300 17μM
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Kare oranı: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Gelişmekte Olan Pazarlar için Kompakt Soğutmasız Uzun Dalga 120x90 / 17μm Kızılötesi Termal Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 120x90 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 17 mikron |
| NETD: | ≤60mK |
İnsan Vücudu Sıcaklığı Ölçümü İçin Hafif 120x90 / 17μM Termal Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 120x90 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 17 mikron |
| Sıcaklık Aralığı: | 20°C~50°C |
120×90/12μm çözünürlüklü soğutulmamış taşınabilir ısı görüntüleme takılabilir ısı kamerası
| Tipik Güç Tüketimi: | 150mW |
|---|---|
| Tip: | Takılabilir Termal Kamera |
| NETD: | ≤50mk |
UAV Yükleri için Soğutmasız LWIR Termal Görüntüleme Modülü 640x512 12uM
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0.7w |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Soğutulmamış VOx FPA Mikrobolometre Termal Görüntüleme Modülü 120×90 çözünürlük ve 12μm Piksel Boyutu
| Model Numarası: | ±2°C / ±%2'den büyük |
|---|---|
| Kızılötesi kamera dedektörü: | Soğutmasız LWIR FPA 120x90/12μm |
| Tipik Güç Tüketimi: | 150mW |
640x512 15μm MCT MWIR Soğutmalı Modül Hızlı Entegrasyon RoHS Onaylı
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤18mk |
| Spektral Aralık: | 3,7~4,8μm |
Tıbbi Muayene için 640x512 12μM Kızılötesi Dedektörler LWIR Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |

