Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ uncooled thermal surveillance camera module ] eşleşme 141 Ürünler.
LWIR Soğutmasız Kızılötesi Kamera Çekirdeği 640x512/12µM
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Vanadyum Oksit Soğutmasız IR Kamera Çekirdeği İHA Yükleri İçin Tipik NETD 40mK
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0.7w |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Manual 4V ~ 6V sabit odaklı termal kamera çekirdeği Athermal 19mm/24mm
| Ağırlık: | 67g |
|---|---|
| Çözünürlük: | 640 × 512 |
| Sabit Odaklı Atermal: | 19 mm/24 mm |
İHA Yükleri için RS232 Soğutmasız Kızılötesi Kamera Çekirdeği 640x512 12um
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0.7w |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
TWIN612 Termal Görüntüleme Modülü ±2℃ Veya ±2% Doğrulukla Keskin ve Net Görüntüler
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
640x512 Çözünürlüklü Soğutmasız Kızılötesi Dedektörlü LWIR Termal Modül
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
400x300 17μm Termal Kamera Çekirdek Termal Görüntüleme Ateş Tarama Sistemi
| Çözünürlük: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Dış Mekan LWIR Termal Kamera Çekirdeği 640x512 25,4 mm×25,4 mm×35 mm
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Akıllı telefon uyumlu 25Hz 256×192/12μm Kızılötesi Termal Görüntüleme Modülü Takılabilir Termal Kamera
| Kızılötesi Dedektör Çözünürlüğü: | 256×192/12μm |
|---|---|
| Objektif (HFOV/FL): | 56°/ 3,2 mm |
| Çıktı Verileri: | 14bit Ham |
256×192/12μm çözünürlüklü USB2.0 Arabirimi ve Odaklanmaz Tasarımlı Plug-in Termal Kamera
| Kızılötesi Dedektör Çözünürlüğü: | 256×192/12μm |
|---|---|
| Sıcaklık Ölçüm Aralığı: | -20°C~+550°C |
| Dijital Video Arayüzü: | USB2.0 |

