Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ uncooled thermal surveillance camera module ] eşleşme 141 Ürünler.
Mobil cihaz entegrasyonu için 256x192 çözünürlüğü ve 300mW güç tüketimi ile iMC212 Soğutulmamış Kızılötesi Modülü
| Kızılötesi Dedektör: | Soğutmasız LWIR Odak Düzlemi Dizisi |
|---|---|
| Çözünürlük: | 256x192/12μm |
| Kare Hızı: | 25 Hz |
Soğutmasız Uzun Dalga Kızılötesi Sensörler 400x300 17μm Vanadyum Oksit Malzeme
| Çözünürlük: | 400x300 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 17μm |
| Tip: | Mikrobolometre |
Endüstriyel Termografi için Yüksek Çözünürlüklü Soğutmasız VOx Termal Görüntüleme Modülü
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
256×192 çözünürlüğü ve 12μm Piksel Boyutlu Mikrobolometre ile Ultra-kompak Plug-in Termal Kamera
| Çözünürlük: | 256×192 |
|---|---|
| Piksel boyutu: | 12μm |
| Spektral tepki: | 8~14μm |
256×192 çözünürlüklü soğutulmamış LWIR FPA USB2.0 arayüzü ile takılabilir termal kamera
| Kızılötesi Dedektör: | Soğutmasız LWIR FPA 256×192/12μm |
|---|---|
| Tipik Güç Tüketimi: | 300 MW |
| Dijital Video Arayüzü: | USB2.0 |
Soğutmalı Optik Gaz Görüntüleme Kamerası 320x256 / 30μm RoHS Sertifikası
| Sensör: | IR Sensörü |
|---|---|
| Teknoloji: | kızılötesi |
| Çözünürlük: | 320x256 / 30μm |
USB 2.0 Arayüzü ile Akıllı Telefonlar için 256x192 Çözünürlüklü ve 12µm Piksel Boyutlu Takılabilir Termal Kamera
| Tip: | Akıllı Telefonlar için Takılabilir Termal Kamera |
|---|---|
| Çözünürlük: | 256×192 |
| Piksel boyutu: | 12μm |
Mobil Cihazlar için USB2.0 Arayüzü ile Dongle Boyutlu 120×90 Çözünürlüklü Termal Kamera
| Depolama Sıcaklığı: | -45°C~+85°C |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi: | 3,3V±0,1V |
| Tipik Güç Tüketimi: | 150mW |
120×90 çözünürlüklü wafer seviyesindeki kızılötesi dedektörü ve USB2.0 arayüzü ile taşınabilir termal görüntüleme modülü
| Tip: | Takılabilir Termal Kamera |
|---|---|
| Spektral tepki: | 8~14μm |
| Dijital Video Arayüzü: | USB2.0 |
Açık Termal Görüntüleme MWIR Soğutulmuş IR Detektörü 640x512/15μm
| Spektral Aralık8~14μm: | 3,7~4,8μm MW |
|---|---|
| Teknoloji: | Kızılötesi Termal Görüntüleme |
| Çalışma Sıcaklığı: | -45°~+71° |

